PDA

Zobacz pełną wersję : 3 letnie Mondeo - przebieg



Skorsez
14-09-2011, 15:50
Witam,

Mam okazję kupić Mondka 2.0 TDCI TITANIUM X rocznik 2008.
Wszystko jest ładnie pięknie, cena też ale brzebieg skubany ma 210tys.
Poprosiłbym o opinie czy Waszym zdaniem warto kupowac takie auto?

Pozdrawiam

mondziak2005
14-09-2011, 17:24
kolego nikt nie kupuje klekota zeby mało jezdzic , wejdz na mobile.de i zobacz jakie tam sa przebiegi

Bajek
14-09-2011, 17:41
Sprawdź w jakim jest stanie i czy był serwisowany. Jeżeli tak to musisz się liczyć z normalnym zużyciem elementów które trzeba będzie wymienić. Sprzęgło/wysprzęglik/dwumasa etc.

Trollek
15-09-2011, 10:05
Tak jak koledzy wspomnieli, Zwróć uwagę czy ma wymienioną właśnie dwumasę i sprzęgło.
Egzemplarz mający 200K nie jest niczym gorszy od tego który znajdziesz np z 130k. Kwestia jak właściciel dbał o wymiany części.
Zawieszenie też nie musi być wybite, może nadal dobrze pracować. Dowiedz się kiedy miał wymieniane tarcze i klocki.Sprawdź stan pasków i rolek napinających. Moje przy 180K były zużyte.
Większość tego co się u nas sprzedaje z magicznym 120-146 tysięcy ma co najmniej 100k w pamięci... :)
Sam mam egzemplarz z 202 tysiącami i gwarantuję że bez patrzenia na przebieg ani na parkingu ani podczas jazdy nawet nie pomyślisz że ma ten przebieg.

Osiem
16-09-2011, 12:33
Tak jak koledzy wspomnieli, Zwróć uwagę czy ma wymienioną właśnie dwumasę i sprzęgło.
Egzemplarz mający 200K nie jest niczym gorszy od tego który znajdziesz np z 130k. Kwestia jak właściciel dbał o wymiany części.
Zawieszenie też nie musi być wybite, może nadal dobrze pracować. Dowiedz się kiedy miał wymieniane tarcze i klocki.Sprawdź stan pasków i rolek napinających. Moje przy 180K były zużyte.
Większość tego co się u nas sprzedaje z magicznym 120-146 tysięcy ma co najmniej 100k w pamięci... :)
Sam mam egzemplarz z 202 tysiącami i gwarantuję że bez patrzenia na przebieg ani na parkingu ani podczas jazdy nawet nie pomyślisz że ma ten przebieg.
Podpisuje się pod tą wypowiedzia. Jak dbasz tak masz.

markk
21-09-2011, 20:42
W czerwcu w radomiu ogladalem mondeo mk4 w kombi z 2009 wersja titanium. Mial 170 tysiecy przebiegu, Cena za niego 44.400. Do tej pory stoi na allegro tylko , ze w komisie. Przejechalem sie nim. Ladnie chodzil karoseria i wnetrze jak na 2 latka slabe. Ale cena za to dosc tania. Nie zdecydowalem sie na jego kupno bo za takie pieniądze chciałem cos w dobrym stanie. upilem za polowe ceny mk3 z ktorej tez nie jestem zadowolony bo duzo mi pali. Na wiosne szukam suv.