PDA

Zobacz pełną wersję : Mk2 do oceny .



lukasz2525
20-09-2011, 21:23
Może ktoś zna ten egzemplarz ( http://moto.allegro.pl/ford-mondeo-ghia-2-5-24v-v6-gaz-lpg-skora-i1824540531.html ) lub mógłby podjechać i obejrzeć dla kolegi z forum ? Podoba mi się , a mam do niego 454 km w jedną stronę według Tomtom'a , gdybym się zdecydował to mogę po niego pojechać , ale już konkretnie z zamiarem zakupu i chciałbym , żeby był w porządku , bo szkoda jechać tyle na marne . Poprzedni mi odradziliście , bo podobno miał nieciekawą historię , także liczę na pomoc i tym razem .

dav18
20-09-2011, 21:31
Śmiało można powiedzieć że praktycznie full opcja, osobiście nie podobają mi się jego felgi, misz-masz pod maską związany z instalacją LPG, i chyba przedni zderzak był wymieniany bo coś dziwnie przylega, na pewno zaraz ktoś też napisze żebyś nie pchał się w automat, tym bardziej z tym silnikiem, ponoć v-ki szybko wykańczają automaty, no i jak dla mnie przebieg trochę za mały ;)

Pawcioz109
21-09-2011, 11:15
Mnie się rzuciło min. to że na lewym błotniku nie ma V6 a na prawym jest. Wcale nie musi to oznaczać nie wiadomo jakiej szkody, ale właściciela można się spytać co sie działo po lewej stronie. Przedni zderzak kiepsko przylega, ale to wystarczyło że ktoś dotknął np. jakiejś zaspy czy czegoś przecież każdy wie jakie sa te orginalne zderzaki... Felgi są z MK I ghia. Jeszcze nie podoba mi się ten misz masz z lpg pod maską ale na tym się nie znam kompletnie. Do jakiegoś dobrego gazownika trzeba ew. po kupnie podjechać żeby w nią luknął. Osobiście auto mnie się bardzo podoba i chętnie bym zobaczył jak to jeździ i w jakim jest stanie bo mi się podoba. Też jest taki lakier że ew. naprawy powinieneś łatwo zobaczyć pod słońce :] napisz w regionalnych może któryś z kolegós będzie miał nie daleko.
Pozdrawiam