PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio Sony 6cd mp3 Problem



rafaello007
26-10-2011, 09:43
Witam wszystkich klubowczów. Od niedawna posiadam Forda mondeo MIII fl i mam problem z fabrycznym radiem Sony 6cd mp3. Otóż po przekręceniu kluczyka odrazu pokazuje się kod win i wpisanie keykoda :( i tak za każdym razem jak wyciągnę kluczyk. Poza tym jeżeli już jadę dłużej to radio gra gra i nagle ciach i nic się nie da zrobić. Od razu piszę że kabelek od stacyjki jest podpięty na sztywno do zasilania ale to nie pomogło. Jeżeli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc....

Photos
27-10-2011, 14:21
To wygląda tak jakbyś miał jakieś przerwania. Spróbuj na podmiankę z kimś pójść, czyli zamień z kimś radia na jakiś czas to jest najprostszy sposób aby określić czy to wina elektryki a samochodzie czy coś w radiu.
Ten Vin i prośba o kod wyskakują tylko jak odłączasz radio z sieci, więc tu tkwi problem. Specem nie jestem ale od tej prostej czynności bym zaczął.

rafaello007
29-10-2011, 18:12
podjechałem dziś na szrot i mieli takie radio tylko bez mp3 i działało bez problemu, czyli wina tkwi w radiu :-( teraz zastanawiam się czy opłaca się naprawiać

Photos
29-10-2011, 22:25
no nie wiem w okolicach 400 zl mozna nabyc radio. Musisz znalezc magika, ktory zdecyduje sie naprawic i wtedy bedziesz wiedzial jak z kosztami. Wazne aby dal Ci gwarancje czy bedzie dzialac. Jak nie jest pewny i w ciemno bedzie chcial wymieniac wiele rzeczy to lepiej kupic drugie radyjko