PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] na co przykleić szkła lusterek zewnętrznych?



pupek86
29-10-2011, 22:02
w poniedziałek czeka mnie wymiana szkieł lusterek zewnętrznych. pod szkła idzie mata grzewcza i szkła właśnie do tej maty trzeba przykleić tak jak było oryginalnie. na szkłach jest kilka kawałków taśmy z gąbką ale przez to szkło nie przylega idealnie do mocowania. jakaś taśma? i żeby nie puściła jak włączę grzanie lusterek.

sosnowicz
29-10-2011, 22:16
http://folnet.pl/towar/tasma-dwustronna-do-montazu-luster-tesa

Od razu podkreślam, że nie jestem sprzedawcą czy dystrybutorem i proszę mnie nie podejrzewać o reklamę

pupek86
29-10-2011, 22:36
http://folnet.pl/towar/tasma-dwustronna-do-montazu-luster-tesa

Od razu podkreślam, że nie jestem sprzedawcą czy dystrybutorem i proszę mnie nie podejrzewać o reklamę

dzięki ale ja potrzebuję coś na miejscu żeby w poniedziałek przykleić. a wątpię czy coś w motoryzacyjnych w Ostródzie będzie

mondeo1983
29-10-2011, 22:57
ja mam na uniwersalna tasme dwustronna z carefura na gabce i juz 1,5 roku jezdze i sie trzyma

pupek86
29-10-2011, 23:17
ja muszę jakąś taśmę żeby ciepło z maty szybko do szkła doszło.

mata musi być do mocowania przyklejona a do maty szkło ale na macie jest klej więc spoko. także w pierwszym poście mała pomyłka nastąpiła ;)

mondeo1983
29-10-2011, 23:39
klejem na macie kleilem do lustra,a dwustronna do wkladu
przecierz nawet nozki do kabli masz po stronie bez kleju

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

usun stara tasme z luster(tylko nie drap niczym bo bedom do .....)i przyklej mate,puzniej tasma do mocowan i gotowe

pupek86
29-10-2011, 23:44
przecierz nawet nozki do kabli masz po stronie bez kleju

zgadza się.


usun stara tasme z luster(tylko nie drap niczym bo bedom do .....)i przyklej mate,puzniej tasma do mocowan i gotowe

w poniedziałek pójdę do motoryzacyjnego i przy okazji odbierania szkła zapytam o jakąś dobrą taśmę ;)

dzięki za rady :)

Netoper
29-10-2011, 23:51
pójdę do motoryzacyjnego i przy okazji odbierania szkła zapytam o jakąś dobrą taśmę
O taśmę to pytaj w papiernikach, dobrze się sprawdza firmy 3M

pupek86
29-10-2011, 23:54
O taśmę to pytaj w papiernikach, dobrze się sprawdza firmy 3M

okej, mam niedaleko fajny sklep z materiałami budowlanymi i tam miła pani zawsze doradza więc jak nie w moto to może właśnie tam będzie jakaś dobra taśma.