PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Mk2 Diesel Problem z ABS-em



Boniu
02-11-2011, 21:45
Witam. Mam taki problem Po uruchomieniu silnika wszystkie kontrolki gasną po za kontrolka ABS ale gdy po uruchomieniu zaraz zgaszę silnik i go ponownie uruchomię to ABS już gaśnie. Wszystko było oki do czasu wymiany pasków klinowych po wymianie to się zaczęło. POMOCY....:pad: z góry Dziękuje.

Boniu
05-11-2011, 20:29
ej fachowcy......Nikt nic nie wie?:boshe:

mondziak2005
05-11-2011, 20:36
nie wiem jak w klekocie ale w pb paek klinowy nie ma nic wspólnego z abs

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

zobacz przerwy na kołach wszystkich 4 , ale zaraz jak ci sie swieci abs to działa czy nie ??

Boniu
05-11-2011, 20:46
nie wiem jak w klekocie ale w pb paek klinowy nie ma nic wspólnego z abs

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

zobacz przerwy na kołach wszystkich 4 , ale zaraz jak ci sie swieci abs to działa czy nie ??

zobacz przerwy na kołach wszystkich 4 , ale zaraz jak ci sie swieci abs to działa czy nie ?? jak się świeci to nie działa zprawdzałem....objaw jest taki...gdy odpalam to się swieci ale gdy zara zgaszę i ponownie odpalę to już gasnie wraz z innymi kontrolkami i wsztstko jest oki...

mondziak2005
05-11-2011, 21:03
nie wiem czy w mondeo jest takie cos jak sterownik abs ale kolega mial cos takiego w astrze walniety byl wlasnie ten sterownik

Boniu
05-11-2011, 21:18
nie wiem czy w mondeo jest takie cos jak sterownik abs ale kolega mial cos takiego w astrze walniety byl wlasnie ten sterownik

hmmm.. naprawde dziwne to zjawisko,juz pare dni z tym walcze i nic efektów:boshe: przejże jutro jeszcze raz wszystkie styki i polece po obwodach...cos napweno walneło tylko co...:zly:

JokerMondeo
06-11-2011, 18:23
A akumulator masz dobry??? Przy słabym aku właśnie się tak nieraz dzieje z ABS'em... Nieraz podczas jazdy się zapali kontrolka nieraz po odpaleniu u mnie wina już kilka razy leżała po stronie słabego aku.

Boniu
06-11-2011, 20:36
A akumulator masz dobry??? Tak dobry bo i nowy i na gwarancji jeszcze....Sprawdzalem wszystkie styki i po instalacji lecialem Niby wszystko oki.A co go boli to już mi się pomysły kończą:boshe:

zombi
06-11-2011, 21:29
Już to mam za sobą.Okazało się, brak styku w kostce pod kierownicą!(zasilanie abs).Najlepiej jak jeden patrzy na lampkę abs, a drugi porusza kostkami.Pamiętaj - Ford ma tandetną elektrykę!zombi

Boniu
10-11-2011, 21:52
Witam. Ciąg dalszy walki ze świecącą się kontrolką ABS-u. świeci gdy uruchamiam Mondka ale gdy zgaszą tuż po odpaleniu i uruchomię silnik ponownie to kontrolka Gaśnie i wszystko jest oki....