PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Drżenie blach i wszelkich plastików po zamontowaniu tu



MarkOne
27-02-2006, 00:53
No wiec chłopaki czy u was też sa takie niemiłe skutki uboczne podłaczenia tuby basowej? :)
Zakupiłem sobie skrzynke Pyle ze wzmacniaczykiem i super fajnie teraz basik wymiata :) nie dość ze go słodko slychać to i wspaniale daje sie odczuc.. no ale dręczy mnie tylko fak iz tłuka sie plastiki i chyba blachy w tylnej częsci mondzia.. :wall: czy udalo sie wam jakos to zlikwidować?

rc23
27-02-2006, 01:02
popełniasz błąd niewytłumiając auta
pastę trzeba nabyć i wysmarowaź co trzeba

MarkOne
27-02-2006, 01:13
Własnie w tym problem ze nigdy sie w to nie bawiłem.. jaka to pasta i w których miejscach ja nakładać? chodzi mi o te newralgiczne i sprawdzone miejsca.

rc23
27-02-2006, 01:19
popatrz w necie na allegro np. abo przyklejone w tym dziale
wytłumia się wszystkie powierzchnie płaskie (z tyłu np. jak zdejmiesz wygłuszenie boczne to jest goła blacha)
miejsce na zapasówkę i na zewnątrz auta pod spodem lubią drżeć ocłony od tłumika orzz ramka na tablicę rej.

MarkOne
27-02-2006, 10:00
O ramka pod tablice do mi okropnie drży!!! Głównie tylko ja słychać :)) i te plastiki trojkątne w tylnych drzwiach.. reszta w miare ujdzie.. te plastiki tez da sie tym wygłuszyć?

gorilla666
05-03-2006, 21:30
dziwne,u mnie tylko zamek w tylnej klapie trzeszczy-reszta jest ok :beer:

pawulon
05-03-2006, 23:23
Jak nie chesz sie bawić w kompleksowe wygłuszenie, to ucho do każdego elementu i słuchasz czy trzeszczy. Docikasz go mocno i sprawdzasz czy przestaje.

Na blachy to byl walił grubszą mate (płyta kellera), na plastiki od środka cienka matę, pod ramke od spodu też mate. Plastików jak nie chcesz oklejać od spodu to chociaż noise-killerem spryskać. Cięgna w drzwiach jak dzwonią też możesz tym spryskać.