PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] lampy przód do mk2 angel eyes ?



damiaanos
27-02-2006, 12:59
witam ..

czy któryś z kolegów ..widział może przednie lamy tzw headlamps typu AngelEyes do mk2 ? albo jakies takie czyściutkie CLEAR ?
jesli tak to prosiłbym o fotke takiego mondeo z takimi lampami i linka do sklepu gdzie takowe można nabyc

pzdr
damian

wrozek
27-02-2006, 21:33
http://64.202.180.37/files/contour.PDF - w tym katalogu na stronie 38 są fajne clear tylko że amerykańskie - symetryczne i na dodatek maja inne mocowania. Trzeba by wkładać soczewki żeby w Polsce jeździć albo knuć z odklejaniem i przekładką samego szkła
Wogóle fajny ten katalog ...

m3hoo
27-02-2006, 21:57
Trochę fajnych gadżetów tam mają, ale najbardziej się uśmiałem jak zobaczyłem boczne kierunkowskazy (zdawałoby się nic takiego), a tu:
"Original equipment European Ford Mondeo side marker lamps add
a touch of class and an extra degree of safety."
Widać nieźle wypasione te nasze mondki z bocznymi kierunkowskazami :)

gorilla666
27-02-2006, 22:05
no fajnisi ten katalog a lamki MKII przód to niezły wypasik :beer: a reszta tez niczego sobie

Andrzej10
16-11-2007, 13:13
Witam odświeżę trochę temat bo bedę miał 2 luźne lampy do MkII niestety angolskie ale myślę sobie je jakoś przerobić co jakiś czas by się to zapodało na bolida a normalne do cywilonej jazdy by były. Ktoś coś takiego robił czy raczej w tej lampie nic z tego nie bedzie. Napewno nie będę z tym śmigał normalnie ciągle po ulicach tylko na specjalne okazje bym zapodał więc nie piszcie o nielegalności przerubki bo o tym to wiem dokładnie. Pozdrawiam