PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] TDDi Brak mocy Nie działa predkościomierz źle pokazuje paliwo



lukasgierach
17-11-2011, 14:56
Witam. Wczoraj stała się dziwna rzecz. Zajechałem do kolegi moim mondziakiem wyjęliśmy akumulator z mojego auta w celu włożenia go do innego auta. Później go włożyliśmy ponownie do mondziaka i był za słaby żeby zapalić. No to wyjęliśmy akumulator z innego auta włożyliśmy odpaliłem i podczas pracy silnika zamieniliśmy je. Wsiadam do auta i patrze na przebieg a tam tylko widać takie kreski ----------- gdy wyjechałem na drogę nie działał prędkościomierz i nadal były te kreski. Dojechałem do domu 4km zgasiłem auto i zapaliłem ponownie i przebieg już normalnie pokazywał ale prędkościomierz nadal nie działał. I jeszcze jedna ciekawostka wskaźnik paliwa wariuje raz mam pusty a raz między pustym a ćwiartką czyli drugą kreską, dodam że przed usterką miałem paliwa właśnie między ćwiartką a pierwszą kreska. Dzisiaj rano jadąc miałem potrzebę dodać więcej gazu zauważyłem że auto w ogóle nie ma mocy. Na biegu jałowym gdy dodawałem gazu auto kręci tylko do 5tys obr i nie puszcza w ogóle dymka. Ale gdy ruszę i rozwinę prędkość tak ok 60km/h i znowu zatrzymam i dodam gazu to już kręci do 4 tys obrotów. Czyżby auto wchodziło w jakiś tryb awaryjny??

agassii
17-11-2011, 15:17
podczas pracy silnika zamieniliśmy je
padłem 8O

rednaxelA
17-11-2011, 16:27
Ja tak 100 razy juz robilem z zamiana akumulatora na dzialajacym silniku ale szczescia troche trzeba miec przy tym :-)