PDA

Zobacz pełną wersję : LPG w Mondeo I 1,6 16 V



kaz
01-02-2005, 23:36
Czy ktoś może polecić mi dobry warsztat montujący gaz w Krakowie z góry dziękuję kaz

Tauros
02-02-2005, 00:02
Czy ktoś może polecić mi dobry warsztat montujący gaz w Krakowie z góry dziękuję kaz
Hmmm ciezko powiedziec...Nie interesowalem sie, ale z moich uslyszanych opinii, Jakbym mial montowac gaz, to jakbym zakladal firmy BRC to bym pojechal do Tarnowa...Tam jest firma CZAKRAM (albo podobna nazwa - przedstawiciel BRC) i dobrze tam robia...Maja przedstawicielstwo w Kraku, ale slyszalem opinie, ze nie robia dobrze, potrafia cos spieprzyc...Ale to tylko plotki...Powodzenia i szukaj dalej...

Tomi
03-02-2005, 00:38
Witam! Mam instalację BRC 2 generacji z komputerem + 2 klapy zabezpieczające. Założyłem ją w grudniu 2002r i od tej pory przejechałem prawie 90 tys km i muszę stwierdzić - to działa!!! Zero problemów, żadnych strzałów gazu, czy falowania obrotów. A obniżenie kosztów ogromne. Co 30 tys km wymieniam świece, a co 50 przewody i na to nie żałuję, bo to podstawa poprawnego działania instalacji. Zakładam dobre przewody i świece. (słyszałem, że najlepiej motorcrafta, ale ja osobiście mam Boshe ytrium + i zero problemów, więc na razie trzymam się tej marki i tego modelu) Pewne problemy (czasami na gazie podczas jazdy przy niskich obrotach i dodaniu gwałtownie gazu szarpnął i dopiero jechał) miałem niedawno, ale okazało się że to wina przepływomierza - przeczyściłem go i wszystko jest ok. Warto objechać parę warsztatów i popatrzeć, czy klienci którzy przyjeżdżają na przeglądy są zadowoleni. Pozdrawiam