PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o tym Mondeo ?



Loocas
25-11-2011, 13:51
Witam. Jestem na etapie poszukiwania MK3 TDDI 115 KM. Ostatnio byłem obejrzeć ten egzemplarz http://moto.allegro.pl/srebrny-tddi-2002r-atrakcyjna-cena-mazowieckie-i1948357200.html . Z zewnątrz nie wygląda źle, te wgniecione drzwi nie wyglądają tragicznie, jednak rdza na wszystkich drzwiach od spodu i widać, że już raz robione, podobno jeszcze w Belgii. Na przebieg nie ma żadnych dokumentów. Podczas jazdy temperatura utrzymywała się na 1/4 skali więc chyba termostat do roboty ? Hamulce do zrobienia niedługo. Sprzedający mówił że od niedawna rano po odpaleniu telepie silnikiem i że diagnoza jego mechanika jest taka że uszkodzona jest któraś ze świec żarowych. W środku nie zniszczone. Udokumentowana wymiana sprzęgła z dwumasem 10 tys km temu. Cena do lekkiej negocjacji. Sprzedający umożliwia podjechanie na serwis. Co o tym sądzicie ?

linkgrabber
25-11-2011, 14:01
to pojedź i sprawdź czy to faktycznie tylko świece żarowe, rdza na rantach drzwi przed liftem to norma, zrobisz sobie sam razem z tymi drzwiami i zderzakiem i bedziesz wiedział co masz. Cena jest niska no ale auto też nie jest idealne.
Dwumasa siada przy takim przebiegu, u mnie akurat wytrzymała 220 tysiecy ale jesli środek jest zniszczony przebiegu może mieć 340 tysiecy.. :zakrecony:
Miałem samochód z tym silnikiem i nie narzekałem :)