PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio MP3 z Focusa ?



konio12345
05-03-2006, 11:59
Słuchajcie znalazłem takie radio na ebay-u
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-BLAUPUNKT-FORD-FOCUS-CD-MP3-HARNESS_W0QQitemZ8034097143QQcategoryZ43947QQcmdZV iewItem

Czy ktoś takiego czegoś używał? Czy są problemy z radiem (np. krok strojenia 200khz zamiast 50khz)?

Czy działa ze sterowaniem przy kierownicy ?

No i wogóle jakie ma parametry...

Dzięki z góry

P.S.

Znam świetnie angielski i m.in. wiem, że jest tam napisane, że NIE działa ze sterowaniem z kierownicy - ale ponieważ widziałem inne takie radia bez podobnego zastrzeżenia - proszę o Waszą opinie a nie cytaty z tej aukcji :satan:

Lowlander
05-03-2006, 12:39
Kiedyś na tym forum odradzano mi zakup radia z USA właśnie ze względu na ten inny krok strojenia. Z tym Blaupunktem to będziesz miał więcej zachodu niż to warte, chyba, że ktoś własnym sumptem poprawił oprogramowanie i można je jakoś wgrać do radia.

pawulon
05-03-2006, 16:14
W Camaro mam oryginalne amerykańskie radio DELCO, powiem tylko jedno - porażka :wall: :wall: :wall:

Częstotliwości zmieniają sie nie co 0.1 a co 0.2 Hz, w związku z tym wszystkie stacje z końcowka nieparzystą jak np. 101.5 u mnie łapie na 101.6 i trzeszczą.

Ale może ten Blaupunkt nie ma już tego defektu.

Zresztą takie samo radio jest u nas na allegro, zobacz sobie w Poszukiwany/Poszukuwana, bo sam wczoraj albo przedwczoraj dawałem linka.

Kayu
06-03-2006, 01:07
Znam świetnie angielski i m.in. wiem, że jest tam napisane, że NIE działa ze sterowaniem z kierownicy - ale ponieważ widziałem inne takie radia bez podobnego zastrzeżenia - proszę o Waszą opinie a nie cytaty z tej aukcji :satan:

Co do meritum sprawy: krok co 200 kHz to nieciekawa sprawa - stacje radiowe u nas masz 'rozmieszczone' nie zawsze co parzystą liczbę kiloherców (np. w Warszawie 103 FM radio Kolor i 103,7 Klasyka FM).

CO do wątku pobocznego - ta aukcja nie dotyczy radia :) Tylko przejściówek do niego
Cytat: "THERE IS NO RADIO FOR SALE IN THIS AUCTION. "
Pozdr

Lowlander
06-03-2006, 08:52
Cytat: "THERE IS NO RADIO FOR SALE IN THIS AUCTION. "


Skoro zna angielski to raczej przeczytał. Zresztą prosił, żeby mu nie rzucać cytatami z aukcji. Może po prostu chodziło o pokazanie jak takie radio wygląda.

konio12345
06-03-2006, 10:29
Cytat: "THERE IS NO RADIO FOR SALE IN THIS AUCTION. "


Skoro zna angielski to raczej przeczytał. Zresztą prosił, żeby mu nie rzucać cytatami z aukcji. Może po prostu chodziło o pokazanie jak takie radio wygląda.


Dokładnie :wall: Poza tym jakby radio było w tej cenie to bym kupił i najwyżej jakby nie pasowało to oddał do muzeum techniki.

A konkretniej - oznaczenie tego radia to prawdopodobnie 3S4T-18C869-AE - czy ktoś z kolegów posaidających zasoby dokumentacyjne jest w stanie to namierzyć ?