PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki Polo z haftem



Mavv
26-11-2011, 02:24
Witam,

Badanie rynku :D

Czy byliby chętni na haftowane koszulki polo firmy Gildan? Kilka danych o koszulce:
gramatura 220g, 100% bawełna (dla koloru jasny szary 1% poliester 99% bawełna), 15 kolorów do wyboru (może brakować pełnej rozmiarówki w danym kolorze), rozmiary od S do XXL, XS dostępne tylko w białym. Koszulka zapinana na 3 guziki, bez kieszonki.

http://img402.imageshack.us/img402/1232/gildan3800.jpg

A teraz druga strona medalu :(
Ja jestem w Irlandii, co może skomplikować sprawę. WIadomo - ceny w euro, doliczyć trzeba też koszt wysyłki do Polski. No chyba, że będą zainteresowani również tu na wyspach :)

Jak to cenowo wygląda:
Proponuję nieduże logo na piersi (lub rękawie) i duże na plecach (opcja 1) lub tylko logo na piersi (lub rękawie) (opcja 2). Niestety nie byłoby to w formie naszywki ale konturowego haftu. Np. na jasnych koszulkach ciemna nić, na ciemnych koszulkach jasne kolory nici.

Cena koszulki z haftem w opcji 1 to 10,34e dla białej koszulki i 11,22e dla pozostałych kolorów.
Cena koszulki z haftem w opcji 2 to 8,84e dla białej koszulki i 9,72e dla pozostałych kolorów.

Jak możnaby rozwiązać problem wysyłki?
Moja propozycja jest taka, że wysłałbym jedną dużą paczkę GLS-em do kogoś, kto mógłby zająć się dystybucją na terenie Polski. Ceny GLS z IE do PL są różne - od 30 do 55e za paczkę. Chyba że ktoś by jechał do Polski i mógłby zabrać lub ktoś ma kogoś znajomego, kto taniej to przewiezie.
Istnieje też możliwość wysyłania poszczególnych koszulek pocztą. Według cennika tutejszej poczty AnPost koszt wysyłki jednej koszulki to 4,85e... (waga przekracza 250g). Ale według mnie to sporo...

Nie ma znaczenia minimalna ilość - może być nawet i 10 chętnych ;) Przy zamówieniu powyżej 50 sztuk cena spada o 5%.
Jak ktoś chce, to mogę też wyhaftować nick klubowy, który będzie w cenie. Wysokość czcionki dla nicka to 15mm, nick pisany tylko dużymi literami! Umiejscowienie nicka dowolne - byleby dało się koszulkę założyć do hafciarki :)

No to jak - byliby chętni?

EDIT:
W zasadzie to mogę zaproponować haft na wielu rzeczach: czapeczki z daszkiem, czapki polarowe, kurtki, bluzy, koszulki, koszule, polary.

hunterPL
26-11-2011, 16:45
Jeśli cena byłaby przystępna (razem do ok 50zł) to byłbym jak najbardziej zainteresowany:) Jestem raczej za opcją 2.

Mavv
26-11-2011, 17:02
Jeśli cena byłaby przystępna (razem do ok 50zł) to byłbym jak najbardziej zainteresowany:) Jestem raczej za opcją 2.

Opcja druga wychodzi mniej niż 50zł (wszystko zależy od kursu euro). Najgorsza sprawa, to wysyłka do Polski. Ale myślę, że jak byłoby wielu chętncyh - to tak jak pisałem wcześniej - wysyłam paczki np. do lokalnych dystrybutorów kurierm bądź pocztą do rozprowadzenia na terenie Polski. Wtedy np. na lokalnych spotach moznaby je rozprowadzać.
Im więcej koszulek tym mniejszy koszt wysyłki poszczególnej sztuki :)
Jeśli chodzi o wysyłkę, to jestem też otwarty na Wasze sugestie :)

Tomasz
26-11-2011, 17:37
Na takie akcje musisz mieć zgodę zarządu. Logo mkp jest znakiem zastrzeżonym.

Mavv
26-11-2011, 17:42
No to w takim razie poczekam, aż się Zarząd wypowie.
Ewentualnie jeśli nie będzie zgody, to mogą być same nicki.

Zobaczymy :skromny:

Tomasz
26-11-2011, 17:46
Nicki są zarezerwowane dla klubowiczów. Napisz PW do któregoś z czerwonych o pomyśle takiej akcji to ci odpiszą, będziesz wiedział na czym stoisz.

Mavv
26-11-2011, 18:42
OK, dzięki za info. Gdzieś musiałem czegoś nie doczytac.

Priv poszedł do Zarządu. :up: