PDA

Zobacz pełną wersję : "bezwypadek" mk3 lift



logos11
04-12-2011, 08:18
Witam wszystkich!:drink::drink:
Dawno nie zaglądałem na forum, duże sorki:pad::pad:!!!
Postaram się poprawić :skromny::skromny::skromny:.
Temat który mnie tu sprowadza może dotyczyć kogoś, kto skusi się na zakup już nie mojego mondka.
3 listopada miałem kolizję, kierowca astry wycofał z ścieżki prosto pod mój przedni zderzak. On cofał, ja jechałem. Wziął mnie z zaskoczenia. Życie...
Po dłuższych bojach z ubezpieczycielem stanęło że naprawa jest ekonomicznie nieopłacalna- 130% wartości auta. Więc szkoda całkowita. Auto zostało zlicytowane przez ubezpieczyciela na niecałe 5000 pln. 2 grudnia za tą cenę sprzedałem "uszkodzone pozostałości" mondka.
Poszły do autokomisu. Nr. rejestracyjne lawety zaczynały się na WOT......
Chciałbym ostrzec forumowiczów przed zakupem tej okazji, którą pewnie się stanie.
Podaję VIN:WF0WXXGBBW4K12054.
Proszę admina o ewentualne przesunięcie w odpowiednie miejsce forum, oraz "cenzurkę", jeżeli trzeba.
Pozdrawiam mondeomaniaków!!! :zakrecony::zakrecony::zakrecony::girl::girl::girl :

Logos11



16151616161716181619162016211622

fiodor33
04-12-2011, 08:27
Jezeli był uszkodzony jak na zdjeciach to ja bym sobie zyczył zeby wszystkie ,,bezwypadki,, ,,igiełki,, itd były tylko tak drasniete przed naprawą.

Auto zostało zlicytowane przez ubezpieczyciela na niecałe 5000 pln. 2 grudnia za tą cenę sprzedałem "uszkodzone pozostałości" mondka.
Za taka cene sam bym go lyknal.

logos11
04-12-2011, 08:32
Na zdjęciach pięknie wygląda, prawda. ale ja wiem co głębiej. Zresztą ubezpieczyciel też. Nie lubi wydawać niepotrzebnie kasy. Jeżeli ktoś chciałby go wziąść po naprawie to radzę dobrze go sprawdzić u znajomego mechanika żeby nie było że nie ostrzegałem....:red:
Pozdrawiam!!!:drink:

fiodor33
04-12-2011, 08:43
Zresztą ubezpieczyciel też. Nie lubi wydawać niepotrzebnie kasy.
Ubezpieczyciel wolał go zliicytowac niz wstawiac na bezgotowkowa naprawe bo po kalkulacjach lepiej na tym wyszedl.

Na zdjęciach pięknie wygląda, prawda.
Mozesz napisac cos wiecej.

Jareczek1980
04-12-2011, 08:47
ale coś z silnikiem nie tak było?
bo po zdjęciach to szkoa parkingowa:))

logos11
04-12-2011, 09:00
Pas przedni to widać. na 99% prawa podłużnica dostała. Zaświecił się ABS ESP. Oczywiście jaśki z przodu, oba. Silnik zaczął dziwnie pracować, jakby miał dodatkowe obciążenie. Trudno mi to opisać, coś nowego. I jakoś taki inny dźwięk. Obie chłodnice. Wystrzał poduszki porysował przednia szybę. Palić pali na dotyk bo w zeszłym roku wymieniłem ako. To tak z grubsza..... :skromny::skromny::skromny::skromny:
Pozdrawiam!!!:zakrecony:
Zastanawia mnie silnik...

Jareczek1980
04-12-2011, 09:04
to zmienia postać rzeczy

fiodor33
04-12-2011, 09:09
Tak jak napisale wyzej za niecale 5 kola sam bym go lyknał bez gadania.

rafantek
04-12-2011, 23:36
pytaine co bylo wcześniej, bo maska widać ze była juz szpachlowana.

bartimondeo
04-12-2011, 23:53
Oczywiscie, ze szkoda calkowita.... same jaski duzo kosztuja.... a w koncu to juz stare auto... (tak jak moje) :)

sokoleokoo2
06-12-2011, 09:21
Witam, boom podobne jak u mojego z tym że mnie chcieli zlicytować za 6500 i podłużnice były całe i podobnie jak tu belka zderzaka poszła ale u mnie aż pękła.
Co do poduszek to jedna kosztuje 1100 a druga 1300 tak miałem na fakturze (która która nie pamiętam) tak czy inaczej za 5 koła się opłaca. Bo jak dobrze zrobią to autko posłuży jeszcze wiele lat.
Tak jak koledzy piszą oby wszystkie po-wypadki tak wyglądały, jak swojego oddawałem to było kilka Pasków i Octavek + 2 Audi i auta prawie przodu nie miały, facet co mi klepał potwierdził że zrobią tak że śladu nie będzie z tych aut bez przodu, jedyne czego nie robią to nie składają ćwiartek tyłu bo to już strach takimi jeździć.

wsciekly
10-12-2011, 12:23
Belka złożona, to podłużnica napewno pociagnięta bez dwóch zdań ;) Tylko zależy w którym miejscu ;) Jak przed kielichem to super ;)

5tyś to bym w ciemno przez cała polskę pojechał