PDA

Zobacz pełną wersję : [Preparaty] Cleanery



blaszczu
23-12-2011, 16:27
Jakich cleanerów używacie pod woski? Macie jakieś sprawdzone kombinacje? Które możecie polecić?

Wypowiadać się :hmm:

Mav
23-12-2011, 17:02
Zymol HD Cleanse- ten i tylko ten:hehe: Cyba nie trzeba pisac wiecej:zakrecony:

Ale znakomicie z rozwiazan budzetowych sprawdza sie zamiast cleanera IPA.

blaszczu
24-12-2011, 13:11
Ja póki co do czynienia miałem z cleanerem Dodo Juice Lime Prime Lite - świetnie czyści, moim zdaniem jest świetnym podłożem pod wosk. Woski na nim w mojej ocenie naprawdę długo się trzymają za co ma u mnie duży plus.

Miał ktoś do czynienia może z Auto Finesse Rejuvenate?

Co do Zymola - choruje na niego i mam nadzieję, że na sezon ten "siuwax" pojawi się w moim arsenale :hmm:

blaszczu
12-01-2012, 23:12
Jaki cleaner polecacie do pracy z polerką rotacyjną?

Jondi
13-01-2012, 16:47
zawsze nakładałem ręcznie i sie spotkałem się z maszynowym stosowaniem cleanera

Mav
14-01-2012, 00:06
Ja z reguly nie rozrozniam cleanerow na nakladane maszynowo czy recznie. Tak na chlopski rozum to na maszynie lepszy efekt powinny dawac cleanery lekko scierne. Ja z reugly korzystam z HDC i w nie zauwazylem roznic przy nakladaniu maszyna rotacyjna, DA czy recznie. To chyba bardziej kwestia odpowiedniej techniki.

blaszczu
15-01-2012, 00:06
zawsze nakładałem ręcznie i sie spotkałem się z maszynowym stosowaniem cleanera

Dużo wygodniejsza sprawa ;)


Ja z reguly nie rozrozniam cleanerow na nakladane maszynowo czy recznie.

Z tym, że niektóre podobno nie lubią się z polerowaniem mechanicznym. Stąd też moje pytanie :)

Obecnie zrobiłem rozeznanie i zastanawiam się na Dodo Juice Lime Prime a Auto Finesse Rejuvenate. Dodo miałem i bardzo sobie chwalę - świetny cleaner, woski na nim b. długo się trzymają i genialnie doczyszcza lakier. AF zbiera b. dobre opinie. Sam nie wiem czy spróbować czegoś nowego czy pozostać przy sprawdzonym ;)

Mav
15-01-2012, 13:41
Z tym, że niektóre podobno nie lubią się z polerowaniem mechanicznym.
Rozumiem o co chodzi. Tylko jak dla mnie to kwestia doboru techniki i odpowiedniej gabki do clenaera- niektore lepiej tylko rozprowadzic po powierzchni, inne natomiast delikatnie spolerowac maszyna.