PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] RADIO 6000cd - zacinające się płyty



QBAMKIII
13-03-2006, 17:10
Macie jakiś sposób na zacinające :wall: się płytki w radiu 6000cd??

Żeby płyta została oddtworzona tak jak powinna nie może mieć nawet najmniejszej rysy czy zabrudzenia...

Może ktoś ma ten sam problem...


Czekam na pomysły :pc: ... :bigok:

fuel111
13-03-2006, 17:46
Było o tym ze dwa dni temu - kup sobie płytę czyszczącą i do środka ją. Doraźnie jak pisał Straits można powietrzem sprężonym przedmuchać. :metal

waldek11
13-03-2006, 19:49
Było o tym ze dwa dni temu - kup sobie płytę czyszczącą i do środka ją. Doraźnie jak pisał Straits można powietrzem sprężonym przedmuchać. :metal

Jak napisał fuel111
A jeszcze jedno zapytanie a w zasadzie to dwa.
Czy przerywa gdy jedziesz?
Czy przerywa orginalne czy CD-R, CD-RW?

rufus767
14-03-2006, 01:24
Miałem podobny problem w 6000CD, ale głównie z nagrywanymi CD-R trzeszczał, szumiał, gdy płytka była trochę podniszczona to się zacinał. Strasznie to drażni. Spróbuj wyczyścić (u mnie to niewiele pomogło) ale może jednak 8O Takie awarie są po prostu bardzo finezyjne i ciężko tu coś jednoznacznie stwierdzić "elektronika w praktyce" to trudny kawałek chleba. Ja po prostu kupiłem nowe radio i tyle :banan:

pawulon
14-03-2006, 08:44
Jeżeli problem jest z nieoryginalnymi płytami to mogę poradzić tylko jedno - kupuj oryginały, będzie ok :satan: :satan:

Może sie zdarzyć, że sprzęt nie czyta nioryginalnych płyt i nie jest to wina sprzętu i przy nowym radio nie będzie to ró[url]nież podstawa reklamacji.

Miałem kiedys klariona (najwyższy model, nowy ze sklepu), jak płytka była oryginalna to mogłeś na niej jajecznice usmażyć, potem włożyć do napędu i grała bajka. Jak płytka była nieoryginalan, wystarczyło pare rysek i przerywał albo sie ciął i wywalał płytę z napisem CD Error.

Niektóre sprzęty "tak mają". Wysokie modele Alpine też robią takie numery :wall:

QBAMKIII
14-03-2006, 17:15
Podczas jazdy płyty też się zacinają.

CD-RW to radio nie oddtwarza.

Oryginalne płytki chodzą tak samo jak nagrywane.

Dzięki za pomoc