PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Dwa radia w mkI



pawelos
13-03-2006, 21:28
Witam!

Chce sobie zapodac drugie radio do mojego mkI w autku juz jest jest Ford 2006RDS teraz zakupilem sobie Kenwooda KDC-3024 CD i tu sie nasuwa moje pytanie: jesli sie podepne do istniejacych kabli czy przypakiem nie spale koncowek mocy w ktoryms radiu... i czy dobrze bedzie zrobic tak: kupic wylacznik z 8 wejsciami i zamontowac go na kablach od glosnikow ktore wchodza do fordowskiego radia zeby wylaczac dojscie pradu gdy bede mial wlaczonego kenwooda... czy kupic wylacznik z 4 wejsciami podpiac do niego tylko plusy od glosnikow i czy to rozwiazanie zda swoje zadanie???

czekam na wszelkie porady i opinie (bez negatywnych oczywiscie :satan: )

fuel111
13-03-2006, 21:38
Hmmm a poc co dwa radia . Czy mogę wiedzieć co autor ma na myśli.

pawelos
13-03-2006, 21:43
Hmmm a poc co dwa radia . Czy mogę wiedzieć co autor ma na myśli.


Wiem wiem to sie wydaje smieszne...


nie chce wywalac radia fordowskiego bo podoba mi sie to ze jadac w nocy nawet jesli jest wylaczone ma podswietlone wszystkie przyciski :bigok: ale kaseciarz to juz przezytek to dorobilem sie cd-ka i jednym slowem ubzduralo sie mi podlaczenie drugiego :bigok:

fuel111
13-03-2006, 21:57
Najlepiej wg. mnie to zmostkować przewody od głośników i używać tylko jednego.

pawelos
13-03-2006, 21:59
a czy przypadkiem nie spale radia przy zmostkowaniu wszystkich kabli od glosnikow?

Mimo to wtedy nie bedzie regulacji tył-przod, lewy prawy :(

fuel111
13-03-2006, 22:03
Jeżeli mądrze to połączysz to nic nie powinno się dziać. Dlaczego masz spalić radio które nie jest włączone

pawelos
13-03-2006, 22:09
boje sie o to ze przez przypadek uruchomie kiedys dwa radia naraz.... a to moze skonczyc sie zle, ale podsunales mi pomysl aby zalozyc przelacznik podajacy zasilanie do jednego ewentualnie drugiego radia :)


pomogl poszlo :beer:

fuel111
13-03-2006, 22:13
jak nie będzie bardzo głośno nic się nie stanie. Albo pobawić się w zwrotnicę.