PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Wymiana Foteli w MK3 z MK3 FL (mata obecnosci pasażera?)



Peli_1
06-01-2012, 13:12
Witam mam prośbe ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć informacji względem wymiany foteli w mk3 z mk3fl. Poniewaz kupiłem fotele z mondeo po fejsie, przełożyłem, i świeci mi kontrolka poduszek, słyszałem ze w wersji przed liftem siedzenie pasażera miało mate obecności, a po lifcie już jej nie miało, jak to obejść?? niechciałbym przekładać tej maty z starego fotela bo niechciałbym niszczyć skóry w nowym,czy jest możliwośc obejscia tego?? prosze o pomoc.

wojpet
06-01-2012, 15:13
Wymiana sterownika airbag na ten po lifcie.Oczywiscie ilosc jaskow musi sie zgadzac.Umnie mam tez z tym kuku bo nie dziala waga w fotelu pasozyta.czyli pozostaje albo wymiana maty albo sterownika.

rednaxelA
06-01-2012, 15:40
niechciałbym przekładać tej maty z starego fotela bo niechciałbym niszczyć skóry w nowym
Pokrycie fotela sie w miare łatwo zdejmuje - poszukaj w wątkach o naprawie podgrzewania foteli

Tak jak wojpet pisze mozesz wymienic sterownik poduch na poliftowy - wtedy nie bedie szukal czujnika pasazera. Z tego co wiem nie da sie tego wylaczyc w przedliftowym.
Ilosc poduszek najlepiej jak dobierzesz do tego ile masz ale to sie łatwo przestawia - nawet chyba uniwersalnym interfejsem niekoniecznie WDS czy IDS

thefilip
10-01-2012, 23:00
Ja kupiłem Mondeo przed lift i po czasie jakieś 2 miesiące przestała ta mata działać wiec problem z głowy :D bez kombinowania wkurzający problem sam się rozwiązał :D

rednaxelA
11-01-2012, 11:52
przestała ta mata działać wiec problem z głowy

to chyba zaczela dzialac bo sterownik poduszek jej szuka i pokazuje błąd jak jej nie ma

thefilip
14-01-2012, 23:38
w sensie mi chodzilo ze poprawnie działało tyle ze teraz wogole nie działa;D

mateusz199235
25-09-2012, 13:09
--------------------------------------------------------------------------------

Witam z gory pisze ze jestem laikiem w tych sprawach dlatego prosze o wyrozumialosc. Mianowicie posiadam Mondeo przed FL bez grzanych foteli, niedawno zamontowalem fotele po FL sciagnalem przednia konsole ale nie znalazlem zadnej wiazki do podlaczenia wlacznika, proslibym o instrukcje(pomoc w podlaczeniu) wlacznika z regulacja stopnia grzania (wlacznik po FL) ponizej zalaczam zdjecie wraz z wtyczka. Wiem ze byl juz taki temat ale nie znalazlem w nim informacji ktore moglby mi pomoc w w/w montarzu. Pozdrawiam i prosze o pomoc.

http://imageshack.us/photo/my-images/109/obraz046k.jpg/

kolory jakie wychodza z wtyczki : czarny, niebieski, zielono-bialy, zielono-zolty, pomaranczowo-zolty.

weksla
03-10-2012, 17:46
co prawda przedlifty z grzanymi ale może Ci się przyda: http://www.fordtuning.pl/index.php/topic,569.0.html