PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Jbl gto 4000 + ..



kvazi555
09-01-2012, 22:36
Siema:bigok: mam okazje kupic wmacniacz JBL GTO 4000 w bardzo fajnej cenie chyba 200zl :) chcial bym go podlaczyc pod same głosniki drzwi przod + tył, nie chce ciagnac kabli do bagaznika, wzmak ma byc docelowo pod fotelem pasożyta i teraz ptanie do posiadaczy znawców tematu czy tam wejdzie bez problemu, ne mam go jeszcze wiec nie moge zmierzyc dopasować ;/ do tego chciał bym dobrac jakies niedrogie glosniki na przod i na tył w pozniejszym czasie myslałem nad Hertz HSK 165 albo Helix Blue62 mk2 ewentualnie PHONOCAR YL 165mm na tyl ze starego auta wszystko bedzie sterowane z pod starego Alpine CDE-9874R

Teraz pytania
1. Czy wzmacniacz wejdzie pod fotel pasożyta?
2. Gdzie wstawic gwizdki? ewentuanie jaki wybrac głosnik współosiowy? (nie chce doczepianch gwizdkow gdzie kolwiek bez ładu i skladu ma wygladac w miare fabrycznie)
3. Którędy poprowadzić najlepiej kable pod fotel?



Drzwi bedą wytlumione tak dla scisłości :)


pozdrawiam :)

Mariush
09-01-2012, 23:47
Może być problem żeby zmieścić ten wzmacniacz pod fotel pasożyta, a jak wejdzie na styk to nie zbyt to bezpieczne miejsce dla niego przy przesuwaniu fotela. Nie wiem jakiej jest dokładnie wielkości ale musisz przymierzyć.
Gwizdki najlepiej w słupki. Jest tego pełno na forum a ostatnio nawet są do sprzedania w Markecie.
Jak już sie zdecydujesz na wzmak pod fotelem to przeciągnij kable pod wykładziną razem z seryjnymi do el. foteli( jeżeli posiadasz). Zawsze tam jakaś wiązka idzie nawet jak fotele gołe.