PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Stacja Multimedialna



kiecik
22-01-2012, 03:11
Witam. Jaką stacje multimedialna polecacie do mk3-ki ? coś do 1500 zł max i tu nasuwa się pytanie jakie głośniki czy da się okrągłe np 165mm ? może jakiś wzmacniacz? Mam skrzynkę alphard może się nada 300rms (podobno) ? I tak przy okazji ktoś kto mi to zamontuje ( najlepiej z gwarancją ) w Krakowie i okolicach :)
z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Fred.X
22-01-2012, 08:09
napisz co ma mieć ta stacja ...
można okrągłe głosniki za pomocą dystansów z MDF
najlepiej napisz co byś oczekiwał i ile kaski na wszystko możesz przeznaczyć

jerzuu123
22-01-2012, 10:15
Odradzam xbs na wstępie.Miałem i głos w filmach super a z płyty czy karty słuchać się nie dało, głos jak ze starego graamofonu.Wydaje mi się że jedynie jakieś dobre firmowe radyjko i tylko nowe bo moje później odmówiło posłuszeństwa i się nie otwierało.

Mav
22-01-2012, 13:08
kiecik, moim audio opiekuja sie ta firma: http://www.carado.net.pl/ Ceny do negocjacji, wszystko zamontuja, doradza. Polecam! Mozesz sie powolac na Lukasza z niebieskiego ST220:skromny:
Tak przy okazji to zapraszam na krakowskie spoty:car:

kiecik
22-01-2012, 15:08
No więc tak . Ile chciał bym wydać :) jakies 1500 na samą stacje + do tego może jakieś głośniczki i wzmacniacz jak pisałem nie wiem z 2000 zł moze troche więcej co do firmy tego sprzętu JVC ani pionka za to nie bedzie wiec szukałem jakiegoś optymalnego rozwiązania znalazłem jakiegoś "canava" ale nie wiem co to jest ? i czy to warte chodź złotówki ? i chyba zaglądnę tam na zakopianke do tej firmy :)

Fred.X
22-01-2012, 20:12
znalazłem jakiegoś "canava" ale nie wiem co to jest ? i czy to warte chodź złotówkinic nie warte :skromny:

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

za 1500 zł kupisz albo bardzo dobre 1DIN , albo podstawowego Avica Pioneera :skromny: