PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Demontaż fabrycznego zestawu



PiotrekV6
23-03-2006, 13:23
Jako, że już coraz cieplej się robi to i w końcu mogę zamienić radio w swoim aucie, wtej chwili mam Ford 5000+zmieniarka oryginalna+pilot przy kierownicy, chcę to wszystko zdemontować tak aby nic nie popsuć, radio wiem co i jak, pilot przy kierownicy raczej też, pytanie moje jest, którędy są poprowadzone przewody do zmieniarki która znajduje się pod fotelem pasażera?
Chcę wymontować cały wszytsko wraz z kablami, aby potem sprzedać komplet opisany we wstępie.

waldemarz
23-03-2006, 13:34
Przewod idzie srodkowym kanalem i wychodzi od strony pasazera zaraz przed fotelem idzie pod wykladzine. Jak zdemontujesz taka plastykowa oslone od strony fotela pasazera to zobaczysz. Oczywiscie tak szlo u mnie.

PiotrekV6
23-03-2006, 16:11
Więc jak wszytsko dobrze pójdzie i pogoda dopisze to w sobotę zaczynam z tym działać.

PiotrekV6
24-03-2006, 13:17
Co do odsprzedaży to wolałbym sprzedać cały zestaw, ale być może rozkompletuję, co do cen muszę przemyśleć za cały zestaw myslałem nad kwotą 500 zł, wszystko w stanie bardzo dobrym i 100% sprawnym.
Jak już wymontuję to zrobię zdjęcia i ew. zainteresowanym wyślę e-mail, wrzucę to do odpowiedniego działu, może też allegro, zobaczymy w najbliższym czasie.

PiotrekV6
05-04-2006, 17:46
Sprzęt zdemontowany, a co za tym idzie jest do sprzedania, info na priv lub e-mail.