PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK III 2.0 147KM B+G Warszawa



owiessek
14-02-2012, 19:33
Witam,
czy ktoś miał może styczność z tym autem?
Bardzo ładnie się prezentuje, właściciel pozmieniał kilka rzeczy w wyglądzie. A co Wy o nim sądzicie?
http://moto.allegro.pl/piekne-mondeo-st-ghia-sekw-gaz-stylizacja-st220-i2109726543.html

Pozdrawiam!

Abram_2006
14-02-2012, 22:25
ładny autko trzeba przyznać w środku zadbane ale chyba ma lekkie przetarcie na siedzeniu kierowcy wypucowane jest że hej mały przebieg

MAG
15-02-2012, 11:55
Autko wygląda OK, ale pakiet RS jest moim zdaniem dokładany, bo zbyt różnią się odcienie progów i zderzaków od reszty auta...

Skoro jesteś z wawy, to weź autko na ogledziny - moze warto nawet do Paola z tym podjechac, bo zna się chłopina na mundkach ...

esik_az_eso
15-02-2012, 21:27
oczywiście, że dokładany, bo błotniki są ze zwykłej wersji i są nieładnie spasowane

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

aaaaaa powinny być szersze

m_g
15-02-2012, 21:35
Wszystko pięknie, ale jest tak wypucowany że hey. Mag ma rację , weź autko (jak facet się zgodzi) i do Paolo jedź , on ci prawdę powie. Cena ciut za wysoka na moje oko :hehe:. Zobacz jaka instalacje jest założona i czy nie ma druciarstwa ,bo jak jest to silnik może być zaorany :hehe:


Jak sam chcesz sprawdzić to:

-> Klapki w kolektorze
-> Dwumasa
-> Zawory (klepią nie klepią)
->


Edit:
Widać , że fotki po ostrym retuszu :)),

owiessek
15-02-2012, 22:20
Sprzedawca w opisie aukcji napisał: "Tylne lampy zostały wymienione na model poliftingu, tylna lotka, progi i koła od wersji ST220." Więc bez wątpienia wszystko dokładane. Po rozmowie przez telefon wiem jeszcze, że:
- auto sprowadzone z Włoch w 2003r. do salonu alfy romeo,
- zmiany stylistyczne wprowadzone przez poprzedniego właściciela, który dbał o samochód jak o swoje dziecko,
- bezwypadkowy,
- niemalowany.
Czekam na mail ze zdjęciami dodatkowymi i VINem, będzie można wtedy jeszcze coś więcej powiedzieć.

Jeśli miałbym go zabrać do 'paolo', tzn. gdzie dokładnie? ;)

MAG
15-02-2012, 23:16
...
Jeśli miałbym go zabrać do 'paolo', tzn. gdzie dokładnie? ;)

Paweł urzęduje w Legionowie i taki ma podpis na forum ...
Profesor od Fordów 791 744 660

m_g
15-02-2012, 23:23
nie w legionowie, przeniósł się na swoje:),w Piastowie teraz, zadzwoń to się dowiesz o dokładny adres.


Takie oczka to ja też widziałem ;), niby wszystko cacy i piękne a tu taki suprise. Z włoch sprowadzone, oj chyba każdy wie jak makaroniarze jeżdżą hehe:hehe:


Kolego i z tą ceną ostro targuj 15 tys to max. Możesz też wziąć do ASO i niech go przetrzepią,ale Paolo pewniejszy i komputer też ma. Wiesz jaka instalacje LPG tam siedzi, pytałeś się ??

owiessek
15-02-2012, 23:34
Co do instalacji to nie wiem, ale się dowiem. ;)
Paolo w piastowie? Idealnie, też jestem w piastowie. :D
Jak już będę miał VIN, to gdzie można sprawdzić historię auta?

berater
15-02-2012, 23:57
aaaaaa powinny być szerszeW ST tak. W RS nie :)

Fietkus
16-02-2012, 00:02
jest do tego inny temat o ten: http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/23777-TUTAJ-PYTAMY-O-VIN-do-Forda-Mondeo-!!!

tak tylko wspomnę ze widać malowanie i przejście lakieru na lewym przednim błotniku blisko łączenia się z przednim zderzakiem:)

m_g
16-02-2012, 00:02
po VIN nie sprawdzisz historii auta tzn. ford nie ma wspólnej bazy rejestrów napraw, jeżeli sprzedający powie ci gdzie naprawiał auto-w którym ASO to bezpośrednio do tego ASO możesz zadzwonić i podać VIN i oni ci powiedzą co i jak. Jeżeli chodzi o rozkodowanie VIN co samochód powinien posiadać, to napisz w odpowiednim dziale to ci chłopaki rozkodują VIN.


Spytaj się jeszcze gościa czy panel Climatronica jest z białym znaczkiem odmrażania czy z żółtym. "żółty climatronic" był już z dobrym softem i się nie walił tak jak ten z biały climatronic :).

Dowiedz się na jakim oleju jeździ itp. Jak będziesz miał pełną wiedzą i pewność że go chcesz to jedź z tym samochodem do Paolo.

owiessek
17-02-2012, 00:29
Sprzedawca napisał mail i dołączył kilka zdjęć. Z informacji:
- niedługo trzeba będzie będzie wymienić napinacz paska klinowego,
- auto sprawdzane miernikiem lakieru - niemalowane,
- z ostatnich serwisów olej, filtry tarcze z tyłu i alternator,
- nazwy instalacji lpg nie pamięta.

Dorzucam zdjęcia (szkoda, że nie są aktualne - pozazdrościć pogody :D):
http://dl.dropbox.com/u/3428625/ola_mondeo%20180.JPG
http://dl.dropbox.com/u/3428625/ola_mondeo%20124.JPG
http://dl.dropbox.com/u/3428625/ola_mondeo%20058.JPG

Czy mi się wydaje, czy nie ma grzania przedniej szyby (albo tylnej)?

Możecie coś jeszcze na podstawie tych zdjęć i informacji powiedzieć?

Nie dostałem zdjęć silnika i VIN, ale pomęczę jeszcze o nie. ;)

berater
17-02-2012, 07:22
Grzana jest tylko tylna.

m_g
17-02-2012, 11:04
No właśnie to dziwne, ma grzane siedzenia , a nie ma grzanej szybki ? Czy to razem w pakiecie ICE nie szło ??

Poproś jeszcze aby podniósł maskę do góry i zrobił zdjęcie, wtedy zobaczymy jaka instalacja :hehe:

Climatronic biały, czyli licz się , że prędzej czy później będziesz musiał go wymienić na żółty koszt od 150 do 300 zł, Gałka zmiany biegów wygląda na wymienioną :hehe:



Poproś żeby zrobił jeszcze zdjęcie od strony kierowcy tak by widzieć manetkę "INFO" czy ją w ogóle posiada.

mad
17-02-2012, 18:37
Kilka kwiatków min.... lewy bok zerknijcie na listwy i jeszcze takie tam.. :hehe:

owiessek
17-02-2012, 20:44
Kilka kwiatków min.... lewy bok zerknijcie na listwy i jeszcze takie tam.. :hehe:

a co konkretnie masz na myśli?