PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkI] MkI Kombi problem ze skrecaniem



Anonim3D
04-03-2012, 22:19
Witam. Mam pewien problem z moja mk "jedynka". niedawno zakupilem kombiaka i pojechalem z nim na kanal pierwsze co rzucilo sie w oczy to tarcze. zostaly one wymienione na nowe tak samo jak klocki. Problem pojawil sie po wyjezdzie w peirwsza dluzsza trase poniewaz w pewnym momencie auto dziwnie sie zachowywalo tak jakbym jechal po lodzie na "slikach" albo zlapal gume. Podczas hamowania auto skrecalo w lewo tak samo podczas lagodnego skretu moglem puscic kierownice i nie wracala ona na pozycje tylko auto jechalo dalej ze skreconymi kolami. Dzialo sie tak przez niedluga chwile i wszystko wrocilo do normy. Czy ktos ma jakies blade pojecie co moze byc przyczyna ? Czeka mnie jeszcze wizyta na "wytrzepalce" tak wiec mysle ze tam problem bedzie bardziej jasny. Mimo to jesli ktos mial cos podobnego bardzo chetnie wyslucham opinii lub poyslow. Z gory dzieki za odpowiedz

adaho
08-03-2012, 10:21
proponuje wizyte na szarpakach jak piszesz tylko uwazaj zeby nie okazalo sie ze ze stacji juz nie wyjedziesz jak mocno potrzepia, raz mi sie tak zdarzylo...