PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na Mondeo mk3



Maniack___1211
10-03-2012, 09:20
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ef9aa5aba5e6cf0.html

nr Vin WF05XXGBB57C06803

PO skontaktowaniu sie ze sprzedajacym.
Samochód okazał się bity- otrzymałem od kolegi z innego forum link z ogłoszenia z Francji gdzie cena startowa tego auta wynosiła 800euro - pewnie poszedł za większe pieniądze ale to już o czymś świadczy. poza tym był bity z przodu od strony pasażera, i z tylu _ bylo 1 zdjecie wiec ciezko powiedziec wiecej o uszkodzeniach .

Dzwoniłem dzisiaj do wlasciciela mondeo- na pytanie dot. podgrzewanych siedzeń powiedział ze sa i tu cytat " jest taka opcja w climatronicu która ustawiamy i siedzenia sa podgrzewane w tedy , a grzeją..."

Na poczatku zaczałem rozmowe od byle jakich pytań typu jak długo w PL wersje wyposazenia, dopiero jak powiedziałem ze wiem ze kupił auto w Lionie i że dysponuje ogłoszeniem z pazdz 2011 kiedy samochód był wystawiony zdziwił sie i na poczatku mowił ze taki kupił - ze on nie wiedział - czy udawał ze nie bity a pozniej zmienił zdanie i mimo argumentów ze po kolizji szedł w zaparte że auto nie awaryjne, że nie ma możliwości negocjacji ceny itp.

Ogólnie przestrzegam przed tym gościem oraz jeżeli ktoś by chciał kupować samochód ze stron Zamoscia to lepiej dobrze posprawdzać bo kolega z którym rozmawiałem i przedstawiłem mu w/w ofertę zadzwonił do brata który tam studiuje i powiedzał ze" tam dobre wałki robią, standardem jest auto z łożone z 2 innych". Nie chce uogólniać ale lepiej dokładnie sprawdzić przed zakupem.

Jareczek1980
11-03-2012, 11:35
to tylko dowód na to ze handlarze często kupują szroty powypakdkowe i nie naprawiają ich do konca, zeby ukryć o prawde o wypadkowości auta. Ta cena 16900 potwierdza tylko ze to szrot i nawet nie warto się takimi ogłoszeniami interesować

Gościu42
11-03-2012, 11:38
Uwaga na Mondeo mk3

Ale za to jaka zacna cena , jak za rocznik 2007... :wow::wow::wow:

Nieuczciwych ,,handlarzy,, powinno się palić na stosie... :hehe::hehe::hehe:

sssV
11-03-2012, 12:14
To, ze byl bity to zadna nowosc i o niczym nie swiadczy. Liczy sie jak bardzo byl bity.
Druga sprawa kto szuka 5 letniego auta za 16tzl ?:drink:

oggie
11-03-2012, 13:39
hehe a jak ja opisalem ze auto mialo kiedys kolizje, ze sa zdjecia, faktury etc to nawet nikt nie zadzwonil:)
Ale te waly to prawda - kumpel mial kiedys bmw e36, okazalo sie spawane z ... 3 sztuk... z braku sumienia i niskiej wartosci oddal pozniej na zlomowanie

Abram_2006
11-03-2012, 14:05
Masakra a co najgorsze ktoś kto ie zna się to kupi taki samochód i będzie jeździł z rodzina , dziećmi

Jakub
11-03-2012, 20:40
Ponadto to jest jakaś składanka. Według VIN to jest seria 20, czyli wersja Ambiente, a tam panie skóra. Ciekawe z ilu on jest składany.

Patriarcha
12-03-2012, 16:14
Ponadto to jest jakaś składanka. Według VIN to jest seria 20, czyli wersja Ambiente, a tam panie skóra. Ciekawe z ilu on jest składany.

A masz może gdzieś link albo mógłbyś wkleić skąd wiesz co jest w której serii?

Jareczek1980
13-03-2012, 09:14
prosze:
http://www.etis.ford.com/?lang=pl&country=PL

Patriarcha
13-03-2012, 12:14
prosze:
http://www.etis.ford.com/?lang=pl&country=PL

Nie nie, gdzie sprawdzić VIN to wiem, ale gdzie sprawdzić co powinno być w danej wersji. czyli co powinno być w wersji z serii 50 a co w wersji z serii 20.

Jakub
13-03-2012, 13:11
W serii 20 masz
szmaciane siedzienie tzw "krótkie"
plastikową kierownicę
czarną deskę bez srebrnych czy drewnianych wstawek
szyby tył na korbę
kanapę bez podłokietnika.