PDA

Zobacz pełną wersję : [Wnętrze] Zapach psa w bagazniku - czym wyprać ?



Mzzyku
19-03-2012, 21:07
Koledzy pomóżcie,

Zakupiłem samochód, gdzie w bagażniku ktoś woził jakiegoś sierściucha ... sierści sporo, ale gorszy jest zapach (odór) po psiaku.
Jakie polecacie płyny do neutralizacji takich zapachów? Mam odkurzacz piorący do dywanów w domu ... warto takiego użyć ?

z góry dzięki :beer:

Gruby1991
19-03-2012, 22:19
Dłuuuugo pracowałem na myjni i z doświadczenia wiem że najlepiej radzi sobie z tym proszek do prania firmy Karcher....
Jest idealny do prania odkurzaczami głęboko penetrującymi materiał i nie pieni się.
Pozostawia bardzo przyjemny zapach...

Pozdrawiam serdecznie.

Jakub
19-03-2012, 22:22
Mam odkurzacz piorący do dywanów w domu ... warto takiego użyć ?
Warto, po kilku praniach zapach zniknie. Sierść będziesz skrobał jeszcze parę lat :)

Mzzyku
19-03-2012, 22:28
Sierść będziesz skrobał jeszcze parę lat toś mnie pocieszył :boshe::foch:

Mav
19-03-2012, 23:44
Trzeba porzadnie wyprac caly bagaznik- caly i w koncu zapach odpusci. Mozna wspomoc sie ozonowaniem wnetrza.

Jesli chodzi o usuniecie siersci to szczotka w takim stylu http://www.autokosmetyki.pl/sonax_szczotka_do_usuwania_siersci_czyszczenie_bez _wysilku,p952.html Ostatnio dokladnie taka widzialem na stacji Bliska. Troszke zabawy z ta szczotka i odkurzaczem i nie bedzie sladu po siersci.

Gruby1991
20-03-2012, 16:47
Ozonowanie wnętrza nie da zamierzonego efektu... Próbowałem to robić wiele razy... Najlepiej jest wyprać podłogę kilka razy albo raz porzadnie: Demontaż dywanu + Wanna + Porządny proszek = Sukces.

Co do sierści szczotka ssawka szczelinowa i będzie ok :car:

Pozdrawiam

Mav
22-03-2012, 16:02
Ozonowanie wnętrza nie da zamierzonego efektu... Próbowałem to robić wiele razy...
Zalezy jaka sie ma masyzne do ozonowania. Ozonem mozna zniwelowac praktycznie kazdy zapach- papierosow, po psie, itd. Kwestia dobrego sprzetu i ewentualnie czasu.