PDA

Zobacz pełną wersję : Ford Mondeo GOLD 8xAIRBAG KOMP CLIMATRONIC



Daro-SWD
21-03-2012, 14:57
mógłby ktoś życzliwy sprawdzić tego mondka?
http://otomoto.pl/ford-mondeo-gold-8xairbag-komp-climatronic-C23132415.html
mogę jeszcze dodać że tablice zaczynają się na KNT... może ktoś z Nowego Sącza się z nim spotkał?
z góry dziękuję :)

dream
21-03-2012, 15:56
BTW w mk3 nigdy nie był 8 airbagów :skromny:

Mateusz V6
21-03-2012, 16:12
BTW w mk3 nigdy nie był 8 airbagów

o tototo nie do końca... zależy jak liczysz...
2 czołowe, 2 boczne, 2 kurtyny (każda kurtyna ma 3 miejsca z napisem Airbag) co daje łącznie 10 airbagów :hmm:

Standardowy chwyt marketingowy :))


mogę jeszcze dodać że tablice zaczynają się na KNT... może ktoś z Nowego Sącza się z nim spotkał?

P.S. KNT - Nowy Targ - dla ścisłości ... :)

dream
21-03-2012, 16:18
o tototo nie do końca... zależy jak liczysz...

mk3 ma max 6 jaśków :madrala:


każda kurtyna ma 3 miejsca z napisem Airbag

To właśnie jest zmyła :boshe:


Standardowy chwyt marketingowy

Od razu widać w jakiej branży pracujesz :hehe:

Mateusz V6
21-03-2012, 16:20
Od razu widać w jakiej branży pracujesz:rotfl::terefere:

Daro-SWD
21-03-2012, 16:39
ładnie.... jedno już mamy wyjaśnione, jest 6 "szmatek" a nie 8. Co dalej? jakieś spostrzeżenia typu niedoróbki lub coś innego? bardzo mi zależy na waszej opinii...
jeszcze jedno... czy w tych modelach muszą być pokrywy na silniku, bo ten nie ma.

jarku
21-03-2012, 16:43
jeszcze jedno... czy w tych modelach muszą być pokrywy na silniku, bo ten nie ma.

nie muszą.
jak masz pokrywę, to nie masz wyciszenia maski, i odwrotnie. albo nie masz niczego. nikt nie wie od czego to zależało.
ale tak jest z autami z polskich salonów

jakaś dziwna ta wersja wyposażenia. siedziska krótkie, sterowanie szyb tył na bicepsy, tak zwykła bida edyszyn
undefined

Mateusz V6
21-03-2012, 16:47
Co dalej? jakieś spostrzeżenia typu niedoróbki lub coś innego? bardzo mi zależy na waszej opinii...

Zewnętrznie wgląda zdrowo , zderzaki równo spasowane, wnętrze też, tylko kierownica na jednym ze zdjęć wydaje się zajechana (może to lampa aparatu takie wrażanie stwarza):boshe:

Daro-SWD
21-03-2012, 17:03
kierownica może być już wydziarana, ale też ma już 193 tysiaków nabite na zegarze

---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 16:02 ----------


jakaś dziwna ta wersja wyposażenia. siedziska krótkie, sterowanie szyb tył na bicepsy, tak zwykła bida edyszyn
undefined
możesz to prościej wyjaśnić bo co do MK III to jestem zielony:)

jarku
21-03-2012, 17:04
kierownica może być już wydziarana, ale też ma już 193 tysiaków nabite na zegarze

kierownica jest w dobrym stanie - to jest plastik niskiej jakości. już po 100kkm wygląda słabo



możesz to prościej wyjaśnić bo co do MK III to jestem zielony

sterowanie szyb tylnych jest na korbkę, a fotele przednie maja krótkie siedziska - tu masz te dłuższe:
http://motoallegro.pl/ford-mondeo-2-0-tdci-130-km-salon-polska-prezent-i2201817288.html

nie wiem dokładnie co wchodziło w skład pakietu GoldX?
trzeba byłoby w jakims katalogu z 2006 zobaczyć

Daro-SWD
21-03-2012, 17:09
Ale tak generalnie, to warto go kupić za tą kasę?

jarku
21-03-2012, 17:12
Ale tak generalnie, to warto go kupić za tą kasę?

na plus:
- polski salon,
- polifitngowy
- silnik benzynowy

na minus:
-silnik benzynowy (tylko 110KM, ale jak nie jeździsz szybko, daje radę),
-biedne wyposażenie,
błyszczące od placka tylne opony :hehe:

Daro-SWD
21-03-2012, 18:40
na plus:
- polski salon,
- polifitngowy
- silnik benzynowy

na minus:
-silnik benzynowy (tylko 110KM, ale jak nie jeździsz szybko, daje radę),
-biedne wyposażenie,
błyszczące od placka tylne opony

taa te opony to przesądzają o kupnie:hehe: ale poważnie... biednie wyposażenie, to co jeszcze możne więcej chcieć?

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 16:17 ----------

może jeszcze raz przypomnę link do mondka
http://motoallegro.pl/ford-mondeo-2-...201817288.html

mlodystasiu
21-03-2012, 21:43
np lepsza tapicerke, fajny welur lub skore do tego grzane fotele. ta materialowa tapicerka nie wyglada dla mnie za ladnie i nie jest mile w dotyku. ale to tylko rzecz gustu, mozna jeszcze chciec skorzana kierownice wielofunkcyjna. czujnik parkowania itp. za taka kase wyposazenie, ktore wymienilem nie wydaje mi sie wygorowane.

Jareczek1980
22-03-2012, 00:02
mam gold x wersje, a ten to zwykła 20, standart.

-biedne wyposażenie,
nie przesadzaj, nawet "takie biedne" daje radę, zresztą sam wiesz jak cięzko trafić mk3 w benie w dobrym stanie technicznym, co zawsze powinno mieć priorytet nad wyposażeniem. Większość rzeczy da się ulepszyć bo jest plug&play, więc weersja wyposażenia nie powinna mieć tu znaczenia przy kupnie używanego auta.
Druga rzecz fotele, miałem takie i byle bardzo zadowolony, dla mnie idealne. Teraz mam te niby lepsze, ale dla mnie troszkę za miękkie są
Reasumując jedź, zobacz, jeśli ok to to do ASO na przegląd przedsprzedażowy, jeździj i się ciesz z auta

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 23:01 ----------


nie jest mile w dotyku.
miła w dotyku ma być kobieta, a nie fotele na których pupe się sadza, co ty nago chcesz jeździć?

caqerr
22-03-2012, 00:48
Nie wiem kto ale ktoś od nas go oglądał. Na pewno to auto stoi od wakacji a może i dłużej...
Tylko nie pamiętam kto go oglądał i jaka była opinia na temat tego auta :/

Tak myślę i myślę i to chyba jest jednak inne auto ale z tego samego komisu bo tamten był chyba z '04 roku...:zakrecony:

Daro-SWD
22-03-2012, 16:54
temat zamykam... autko kupiłem, to co będzie miało być to będzie. Później napiszę co i jak
dziękuję wszystkim za pomoc
siema

jarku
22-03-2012, 16:57
autko kupiłem, to

:bigok:
bezawaryjności

i pochwal się później fotkami

i co ma z tego pakietu gold x?



mam gold x wersje, a ten to zwykła 20, standart.

a pakiet gold x nie był stosowany przy różnych opcjach wyposażenia?

Jareczek1980
22-03-2012, 20:29
a pakiet gold x nie był stosowany przy różnych opcjach wyposażenia?
wydaje mi się ze gold x to jest konkretna wersja wyposażenia + inne gadźety dodatkowo płatne, ale mogę się mylić. Na fakturze napisano goldx, bo pewnie ładniej to brzmi niż seria 40

Daro-SWD
22-03-2012, 20:48
co do wyposażenia to wkleję jak kolega rozkoduje mi VIN wtedy okaże się czy to GOLD X czy coś innego, pewnie tak jak napisał "jareczek1980" to chwyt.Fotki też spróbuję dodać :) na razie nic więcej nie wiem bo mam go kilka godzin hehh

jarku
22-03-2012, 22:43
przy mk4 gold x to jest tylko pakiet promocyjny:

Promocje
Pakiet promocyjny Silver X dla wersji AMBIENTE

Podgrzewana przednia szyba „Quickclear” i podgrzewane dysze spryskiwaczy
Elektrycznie sterowane szyby tylnych drzwi
Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja DEATC
Przednie lampy przeciwmgielne
Radioodtwarzacz 6000CD
Cena podstawowa pakietu 6 700 zł (z VAT)
Cena promocyjna pakietu 3 300 zł (z VAT)
Oszczędność przy zakupie pakietu 51%Pakiet promocyjny Gold X dla wersji TREND

Podgrzewana przednia szyba „Quickclear” i podgrzewane dysze spryskiwaczy
Wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczne reflektory
16” obręcze z lekkich stopów
Radioodtwarzacz 6000CD
Cena podstawowa pakietu 5 800 zł (z VAT)
Cena promocyjna pakietu 3 400 zł (z VAT)
Oszczędność przy zakupie pakietu 42%

Jareczek1980
22-03-2012, 23:48
cos tu fordzina namieszała,

odgrzewana przednia szyba „Quickclear” i podgrzewane dysze spryskiwaczyWycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczne reflektory16” obręcze z lekkich stopówRadioodtwarzacz 6000CD
to niby mam w mk3,
muszę dokładnie sprawdzić co na tej fakturze jest napisane

Daro-SWD
24-03-2012, 00:48
jakaś dziwna ta wersja wyposażenia. siedziska krótkie, sterowanie szyb tył na bicepsy, tak zwykła bida edyszyn
undefined
zwykła 20, ktoś sobie strzeli naklejkę GOLD X i już komis to podchwycił jako wersja
auto jest gołe i wesołe, nawet zapalniczki nie dali ( sprawdzałem VIN) jedynie czym się pocieszam tym że jest młode, po lifcie i krajowe. Z tym pakietem to i tak jestem zadowolony, poprzedni wózek to mondek MK I z klimą i elektryką przednich szyb :hehe: Jedynie czym się martwię to że ma już za sobą 200 tysiaków...

Jareczek1980
24-03-2012, 01:01
auto jest gołe i wesołe,
nie przejmuj się, wiele z tych rzeczy jest plug&play

Jakub
24-03-2012, 01:07
Było mojego brać :)
A naklejki GOLD X na allegro po 9 zeta ktoś sprzedawał :).Sam kupiłem ;)