PDA

Zobacz pełną wersję : MkIII z okolic Piły



CzarekJ
24-03-2012, 13:25
Podobno świeżo sprowadzony.
Opis nie do końca zgodny z prawdą więc prośba o "zwiad"
Z rozmowy telefonicznej i opisu to 115KM - (czy fakt?)
Do wtorku ma być zmieniona dwumasa......
Podpada mi tylna klapa.

Ktoś zerknie? - 230km jednak to trochę daleko aby wracać "z kwitkiem'
http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-tddi-115km-klimatronik-C23471770.html

mieczu
24-03-2012, 14:25
Do wtorku ma być zmieniona dwumasa...Niech Ci spuszczą 2 tysie i sam se to ew. wymień :) Jak furka podejdzie...
swoją drogą to dziwne i niewiarygodne, że tuż przed sprzedażą obiecują tak poważne naprawy :wow: Nikt tak nie robi... wg. mnie to jakaś ściema.

Vansam
24-03-2012, 15:01
Opis nie do końca zgodny z prawdą więc prośba o "zwiad"

Tak, wpisywanie ESP to standard w tych okolicach:hehe:,
ja niestety dopiero na święta będę leciał do Piły

CzarekJ
24-03-2012, 21:54
Jestem jedynie "doradcą" w transakcji.....bo mam takie "cóś"
I chociaż nie jest to "full-wypas" to oferta nie musi być do końca "ściemą"
Być może że gość zakupił autko za .....1-1,2E więc ma pole do manewru.
Dwumasę można pozyskać sprawną z wypadkowego....za grosze a wymiana-cóż....nie musi kosztować....
bardziej zależy mi na oględzinach niz opiniach....
Chociaz i te mogą być cenne i pomocne.

Jareczek1980
24-03-2012, 22:16
ta kierownica to chyba zmieniona jest

CzarekJ
24-03-2012, 23:43
Skóra jest dość trwała.......z tego co czytałem to oznaki zmęczenia są przy ok. 300tys km

Jareczek1980
24-03-2012, 23:47
mowię o plastikach

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:46 ----------


oznaki zmęczenia są przy ok. 300tys km
tylko w aucie od handlarza, a potem ludzie wypisują brednie ze im olej bierze

Wulkan
25-03-2012, 09:06
Oni sprowadzają w 90% Fordy Mondeo jakiś czas temu mieli ok 2-3lata po kilkanaście sztuk MK2 teraz już lecą z MK3. Cena za to auto... i w cenie zrobią dwumasę? Ta dwumasa może okazać się tylko kroplą w morzu jaką trzeba będzie włożyć w to auto. Które już po zdjęciach wygląda na styrane. Auto tanie w zakupie w tym przypadku wielce prawdopodobne, że będzie drogie w utrzymaniu. Za ile to oni musieli je z Niemiec kupić...

przebieg rewelacja... Brak zdjęcia kierownicy z lewej strony i fotela kierowcy. Ogólnie brak dobrych zdjęć jakościowo zdjęć.

Dziwie się ludzią naprawdę nie mając funduszy łapią się najtańszych aut na całym otomoto, a później płaczą, że ford taki i owaki... Za tę cenę szuka się MKII z TD, Ghia z końca produkcji... i jeszcze zostanie plnów.

CzarekJ
25-03-2012, 11:30
Brak zdjęcia kierownicy z lewej strony i fotela kierowcy. Ogólnie brak dobrych zdjęć jakościowo zdjęć.
Czy aby te samą ofertę oglądałeś?
Bo ja widzę całkiem niezłe fotki (może trochę mało - przydałby się prawy słupek z tabliczką - VIN i komora silnika) a juz na pewno kierownicę z lewej strony i fotele - wszystkie i w całkiem dobrym stanie.....

Dziwie się ludzią naprawdę nie mając funduszy łapią się najtańszych aut na całym otomoto, a później płaczą, że ford taki i owaki
Naprawdę sądzisz że kupując taki sam rocznik za cenę dwa razy (nawet) wyższą kupujesz "superauto" ?
Być może że są tacy co wydają na auto wszystkie oszczędności (obojętnie w jakiej kwocie) ale zapewniam Cię ze to nie ten przypadek.....


Oni sprowadzają w 90% Fordy Mondeo jakiś czas temu mieli ok 2-3lata po kilkanaście sztuk MK2 teraz już lecą z MK3.
Też tak sądzę - dwa lata temu w poszukiwaniu swojego wozidła chyba też trafiłem na ich oferty.......
Ale nie sadze aby ich dyskwalifikować z tego powodu - każdy radzi sobie na swój sposób.

Jeżeli masz konkretne przykłady "przekrętów" ze strony tego sprzedawcy - podaj.
Bo taka informacja jaką podałeś jest niestety tylko pomówieniem.

Potrzebuję konkretnych informacji.

Gdy poszukiwałem swojego - kolega z Gdańska po prostu podjechał do jednego z moich "wybrańców" i go obejrzał - zdał relację i to mi wystarczyło aby w to "nie wchodzić"