PDA

Zobacz pełn± wersję : nie otwieraja mi sie dodatkowe kanaly w 2.5 V6



aniek
05-04-2006, 00:07
SIemnako.
Panowie, wlasnei sie dowiedzialem ze w moim 2.5V6 nie otwieraja sie dodatkowe kanaly dolotowe przy szybkim przyspieszaniu (czy tez powyzej 3 tys.)
prawde mowiac wczesniej nie jezdzilem zadnym innym mondeo 2.5 ani zadnym innym autem z takim silnikiem, zreszta nie jezdze zbyt porywczo wiec nawet o tym nei wiedzialem, ale mam takze inne problemy z silnikiem i nie wiem czy to nie moze miec z tym zwiazku
generalnie mam uszczelke pod glowica do wymiany bo strzela strasznie i plyn przepala, te nieszczesne kanaly i dowiedzialem sie od mechanika ktory cos tam kiedys dlubal w moim aucie jeszcze za czasow poprzedniego wlasciciela ze gosciu mial problemy z zaplonem i kilka razy zmienial przewody bo mu padaly, niektorzy nawet mowia ze nie pali mi na jeden gar ale to hyab przesada, chociaz silnik nie pracuje rowno, ma co chwile takie delikatne przeskoki.


znajdzie sie jakis specjalista od 2.5V??
z gory dzieki

dave_go
05-04-2006, 00:25
Szukał w artykułach pod hasłem "zmienna geometria dolotu" ewentualnie IMRC.

Było o tym sporo - oj sporo - posiadacze "kaloryferów" wiedz± o co chodzi.

krzys-68
05-04-2006, 10:54
Szukał w artykułach pod hasłem "zmienna geometria dolotu" ewentualnie IMRC.

Było o tym sporo - oj sporo - posiadacze "kaloryferów" wiedz± o co chodzi.a jak nie to priv do truszkowskip,przerabial to ostatnio na swoim V6

aniek
05-04-2006, 11:10
siemanko
oj dawno na MKP nie bylo to zapomnialem poszukac, ale faktycznie od razy znalazlem co nalezy:-)

ale poki uszczelek nie "polatam" to nie bede powracal do wlasiwej mocy;-)

martwi mnie tylko ta nierowna praca,