PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Radio sony



rusek_in_black
20-04-2012, 20:28
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą auta na MkIV. Powiedzcie mi, dlaczego w niektórych modelach są montowane radia sony a nie standardowe fordowskie, i które z nich jest lepsze.

vega
20-04-2012, 21:06
Sony jest lepsze. A co było montowane, to zależało od zamawiającego.

rusek_in_black
21-04-2012, 17:23
Dziękos - pozdrawiam.

Domelo
21-04-2012, 21:14
Razem z radiem sony są dodatkowo montowane lepsze niż fabryczne głośniki ;-)

Arturek_67
22-04-2012, 09:52
Witam
1) Nie można odpowiedzieć jednoznacznie, bo czasami ktoś wymieniał zwykłe radio Ford 6000 na Sony
Więc widząc radio Sony w samochodzie nie wiesz czy było na fabrycznym wyposażeniu czy podmiana - wielu forumowiczów wymieniało samo radio

2) Radio Sony w mondeo mk4 było w kilku wersjach
a) MP3
b) MP3 + 6CD
c) MP3 + 6CD + DAB

3) Kupując auto, patrz na jego stan ogólny a nie na bzdety jak radio, bo radio łatwo wymienisz
Natomiast jak trafisz "szrota" to tanio nie naprawisz

Znajomy tak kupował auto - koniecznie musiały być elektryczne szyby, no i kupił "złomka" ale z elektryką

pozdrawiam
Arturek_67

Domelo
22-04-2012, 17:15
1) Nie można odpowiedzieć jednoznacznie, bo czasami ktoś wymieniał zwykłe radio Ford 6000 na Sony
Więc widząc radio Sony w samochodzie nie wiesz czy było na fabrycznym wyposażeniu czy podmiana - wielu forumowiczów wymieniało samo radio

To fakt, ale ja pisałem o fabryce, a fabryka dawała lepsze głośniki z tym radiem :skromny:

rusek_in_black
30-04-2012, 22:01
3) Kupując auto, patrz na jego stan ogólny a nie na bzdety jak radio, bo radio łatwo wymienisz
Natomiast jak trafisz "szrota" to tanio nie naprawisz

Pytam tylko z ciekawości jaka jest różnica. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby to była najważniejsza rzecz w aucie ;)

Olek
02-05-2012, 11:51
Pytam tylko z ciekawości jaka jest różnica. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby to była najważniejsza rzecz w aucie ;)

Wg mnie warto chociaż zwrócić na to uwagę. Połączenie radio Ford + gorsze głośniki (jak piszecie były w zestawie) delikatnie mówiąc nie gra najlepiej.