PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MKI co myślicie



Zygmunt1407
23-04-2012, 11:14
Witam znalazłem z internecie Mondeo tylko mam do niego prawie 700 km. i moze wy po zdjęciach mi cos powiecie.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-z-niemiec-do-rejestracji-C23917269.html
chciałbym go kupic bo mam takie samo tylko padł mi silnik. dlatego postanowiłem kupic grugie i miec dobry samochód i zapas częsci a reszte oddam na złom i na cześci to troche mi sie zwróci.
bardzo prosze o każda opinie o tym samochodzie.. moze ktos z was miałby blisko zeby mi go zobaczyc:)

Grzesio
23-04-2012, 12:19
Kup coś z 2.0 pod maską. Albo chociaż 1.8. Ogólnie buda łupa i totalny golas

Zygmunt1407
23-04-2012, 16:22
łupa czyli??
jakbyś mogłto rozwinąć wiesz mi tu 1.6 wystarczy 6 lat jezdziłęm to i teraz by służyło by jako drugi samochód w domu w razie co..
bo ojciec sie uparł ze albo silnik albo drugi to wydaje mi sie ze lepiej kupić drugiego i zapas częsci i tylko bym wymienił tablice i jeżdził sobie

Broonet
24-04-2012, 23:57
Znaczy, że do tego z niemiec przekładasz tablice rejestracyjne ze swojego i tak sobie jeździsz ? .... kurde, żeby wszystko w życiu takie "proste" było :)

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:48 ----------


łupa czyli??
jakbyś mogłto rozwinąć wiesz mi tu 1.6 wystarczy 6 lat jezdziłęm to i teraz by służyło by jako drugi samochód w domu w razie co..
bo ojciec sie uparł ze albo silnik albo drugi to wydaje mi sie ze lepiej kupić drugiego i zapas częsci i tylko bym wymienił tablice i jeżdził sobie

Celtic
25-04-2012, 18:14
kombi w 1.6 benzynie... odradzam, to nie pojedzie... :( w tej kasie znajdziesz GHIA spokojnie a tutaj golasa masz...