PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Jak zdemontować osłony przednich słupków



digital123
11-04-2006, 20:13
Tak jak w temacie: Czyli jak zdjąć osłony przednich słupków by nadały się jeszcze do ponownego montażu :satan:

Czy metodą : na siłe
czy, może jest jakiś knif, że trzeba podejść do tego w jakiś inny sposób.

Moje słupki zostaną wzbogacone o głośniki wysokotonowe, z odpowiednim mocowaniem i wyprofilowaniem. Oczywiście mcowanie zostanie zaszpachlowane oraz pokryte materiałem

Ps. natchnieniem do tego było przesłuchanie i obejrzenie sprzętu Oktana na zlocie w Korzkwi. Bardzo ładnie u ciebie to wygląda, szczególnie wykonanie słupków. Acha czym klejony był materiał??

A z tego że żonka przyniosła mi łądną arrarę(materiał obiciowy, na który zresztą od dłuższego czasu polowała) który będzie pasował do mondka, to wypłynął na światło dzienne projekt który już dawno chodził mi po głowie.

STraits
11-04-2006, 20:49
Tak, jest sposób na to. Podciągasz słupek do góry, wyciągasz (odciągasz) góre i dół słupka, potem w dół i wyciągasz środek słupka. Mocowania jak się urwą plastikowe są do dostania, kosztują 2-3 PLN i do dostania z dnia na dzień... niestety, bez "spróbowania" nie nauczysz sie ;) Jak zdejmiesz jeden to zobaczysz od spodu jak to sie demontuje :)

digital123
11-04-2006, 21:05
Tak, jest sposób na to. Podciągasz słupek do góry, wyciągasz (odciągasz) góre i dół słupka, potem w dół i wyciągasz środek słupka. Mocowania jak się urwą plastikowe są do dostania, kosztują 2-3 PLN i do dostania z dnia na dzień... niestety, bez "spróbowania" nie nauczysz sie ;) Jak zdejmiesz jeden to zobaczysz od spodu jak to sie demontuje :)

Czyli wygląda na top że tam są jakieś przesuwne zaczepy :satan: Bedę próbował. A jakby co będzie zamówienie u ciebie Marcin na komplet nowych zaczepów :beer: A ja pojeżdzę trochę bez słupków.

ps. Oktan, wyłaź z tych czeluści... :satan: i pisaj jak tyś to robił

STraits
11-04-2006, 22:16
Eee.. uchwytów plastikowych "osobnych" to nie połamiesz, co najwyżej połamiesz zaczepy w słupkach plastikowych, a wtedy do zakupu nowe lub spawanie/klejenie :) Ale... myśle że dasz sobie rade :)

fuel111
11-04-2006, 22:26
Myślę, że Dominik materiał zdjęciowy będzie. :metal

digital123
11-04-2006, 22:55
Myślę, że Dominik materiał zdjęciowy będzie. :metal

Rysiu, jak pożyczę aparat to będzie napewno, bo ja się jeszcze nie dorobiłem, no chyba że zrobie telefonem, ale to będą słabej jakości

fuel111
13-04-2006, 23:40
Poczekaj i zrób porządnie, bo się zasadzam na takie. :metal