PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Fabryczne głośniki



Zibi7071
17-05-2012, 15:09
Witam, mam takie pytanie. Czy fabryczne głośniki w mondeo mk1 są dobre czy raczej charczą i słabo grają?

Maciucha512
17-05-2012, 15:27
Jak chcesz słyszeć, że coś gra to są dobre, ale jak chcesz usłyszeć co gra to trzeba zainwestować w coś lepszego.

Celtic
17-05-2012, 15:51
Witam, mam takie pytanie. Czy fabryczne głośniki w mondeo mk1 są dobre czy raczej charczą i słabo grają?
to trudne pytanie....
moim zdaniem są niedobre, grają słabo i "charczą" (ale nie ma głośnika który nie "charczy")

Dawid1992
17-05-2012, 15:59
Jeżeli jesteś fanem Radia Maryja to wystarczą, natomiast jeżeli słuchasz już radia pokroju RMF MAXX, albo ESKA ROCK to lepiej je zmienić. :D

Domelo
17-05-2012, 17:44
Jeśli nie są zużyte, (w co wątpię) to dla przeciętnego słuchacza powinny wystarczyć ;)

Adzio
17-05-2012, 17:53
Witam żeby nie klepać kolejnego tematu. Szukałem rozwiązania ale dotyczy głównie osób które źle zamontowały caraudio.

Mam Mondeo mk3 2003 przed liftem, fabryczne radio z nawi ekran jak w nokii 3310:zakrecony: Pewnego pięknego dnia gdy słuchałem radia rozległ się pisk dochodzący z lewego przedniego głośnika. Pisk był bardzo głośny musiałem wyłączyć radio. Po rozebraniu zauważyłem zaśniedziałe styki, więc wyczyściłem podłączyłem i dalej to samo. Pomyślałem, że padł głośnik ale podłączyłem jeszcze 2 inne i efekt był inny bo membrana została wypchnięta na max lub wciągnięta zależy jak podpiłem głośnik (+ -). Po dłuższej chwili śmierdziało z głośnika :/ Dodam, że reszta głośników gra ale przedni musi być odpity.