PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Elektryczne otwieranie klapy kombi



balboa84
24-05-2012, 09:44
Witam wszystkich.
Ponieważ wkładka zamka w moim kombi zakończyła żywot a koszt nowej jest przesadzony a i dwóch kluczyków mi się nie chce targać rozważam zamontowanie elektrycznego otwierania klapy zewnętrznym przyciskiem umieszczonym pomiędzy lampkami podświetlenia tablicy. w związku z tym mam kilka pytań.
Czy siłownik do otwierania klapy pilotem z MKII podejdzie do MKI czy może jakiś uniwersalny z ALLEGRO?
Gdzie podłączyć aby nie możnabyło otworzyć bagażnika po podwójnym ryglowaniu?

Optysio
24-05-2012, 23:15
Czy na pewno zakończyła wkładka żywot, czy może jest w śmierci klinicznej? Ja też tak myślałem u siebie. Po wyjęciu wkładki, rozebraniu, przeczyszczeniu i przesmarowaniu powróciła do życia. Działa już z 1,5 roku bez zacięcia.
Jak wyjąłem i rozebrałem to wszystkie włosy mi się podniosły, jak zobaczyłem jaki tam syf się zebrał. Wszystkie blaszki stanęły i nie dało się kluczyka przekręcić.

batman72
25-05-2012, 07:13
MkI i nie masz otwierania z linki?

balboa84
25-05-2012, 13:40
mam otwieranie z linki ale frustrujące jest łażenie otwieranie drzwi żeby się do bagażnika dostać
Wkładka się rozsypała przy próbie wyciągnięcia. 7 lat w polskiej soli jej zaszkodziło

Optysio
25-05-2012, 14:48
Elektryczne otwieranie klapy dobra rzecz, ale mimo wszystko zakupiłbym inną wkładkę i dorobił do klucza. Da się. Po prostu wymieniasz lub zamieniasz miejscami blaszki.