PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Jak ściągnąć konsole środkową i klamki boczne> POMOCY SZYBKO



Dawid_MZ
26-05-2012, 13:20
Siemka, jak ściągnąć konsolę środkową oraz klamki tam gdzie jest otwieranie szyb? Dobrze by było gdyby nie trzeba było ściągać całych paneli bocznych drzwi, a jeśli ktoś ściągał to niech mi powie czy później nie będą drżeć?
Z góry dzięki, POZDRO

linkgrabber
26-05-2012, 13:29
Co do konsoli to masz gdzieś cały poradnik jak to zrobić krok po kroku, co do drugiego musisz sciagnac boczek, ten panel jest zgrzany wiec musisz jakos rozgrzac to i wyciagnac panel lub uciac obcinaczkami ten zgrzew a później złożyc na klej
Jeśli zrobisz wszsytko dobrze i tak jak miales wczesniej to nic nie bedzie drżec, wielu kolegów robilo to kilka razy, również i ja :hehe:

Dawid_MZ
26-05-2012, 14:14
Ok, dzięki znalazłem ;)

rednaxelA
26-05-2012, 16:02
a później złożyc na klej
nie trzeba kleic - ten element jest przykrecony do drzwi i nawet jak sie go oddzieli od boczku to po zlozeniu do kupy bedzie sie trzymal

linkgrabber
26-05-2012, 16:19
wydaje mi sie, że mówisz o plastiku przy klamce wewnetrznej a koledze chodziło, przynajmniej według tego co zrozumialem o ten panel co jest przełącznik od otwierania szyb, ten z czterema przyciskami i na bank on jest na zgrzewach bo nie jedne boczki już widzialem ;)

lordmar
26-05-2012, 17:19
panel co jest przełącznik od otwierania szyb

Ja ten panel zdejmowałem przy zmianie boczków od angola w przednich fotelach i w pierwszej fazie przykręciłem tylko na śrubę która jest w tym zagłębieniu od rączki. Nic nie latało.

W drugiej opcji, żeby było porządnie kupiłem śruby z dużymi płaskimi główkami i wkręciłem w plastik. poodcinałem ładnie to co była nagrzane i jest jak trzeba:)

linkgrabber
26-05-2012, 17:26
no ale można złożyc to na taki gorący klej z pistoletu, on jest elastyczny i nie trzeba sie meczyc jakimis śrubkami i mysleć czy nei wyjdzie drugą stroną:hehe:

lordmar
26-05-2012, 17:33
W sumie to lepszy pomysł, niestety w Łodzi nie mam wszystkiego i tak sobie z tym poradziłem.

rednaxelA
26-05-2012, 17:47
mówisz o plastiku przy klamce wewnetrznej
nie nie - wlasnie o tym z przyciskami - u siebie go zdejmowalem (odcinalem od boczku) zeby wlozyc do niego sterownik do lusterek i sie potem okazalo ze nie trzeba go z powrotem mocowac do boczku bo sruby wystarcza

linkgrabber
26-05-2012, 17:48
ale tam jest tylko jedna śruba wiec do świetego spokoju lepiej to przykleic bo to nawet 5 minut nie trwa, wiem bo już tak sie bawiłem:hehe:

rednaxelA
27-05-2012, 00:58
Z przodu 2 z tyłu 1 :-)