PDA

Zobacz pełn± wersję : [Duratec] V6 i syczenie w okolicach zaworu bocznikowego...



*czarny*
07-06-2012, 20:21
Witam moje auto Mk II V6 z 97r chcialbym was uzytkownikow zapytac czy u Was tez tak jest.

Otoz ostatnio zauwazylem jak byla otwarta maska ze przy gaszeniu auta cos syczy w okolicach zaworu bocznikowego w nim widze sa jakies dziurki ale czy to z niego tak powinno syczec czy moze gdzies ucieka mi jakies powietrze jakies podcisnienie jakas nieszczelnosc...???
Zapalalem ponownie auto i gasilem i wciaz slyszalem to "ssss" przez ja wiem 3sek po zgaszeniu, odpalilem i przylozylem ucho w jego okolice i faktycznie cos tam syczy, wiec zaczalem ruszac przewodami kolo bocznikowca i ruszalem jednym z nich i jak w zaleznosci jak go ustawilem raz syczalo raz nie...ale niestety poki co nie powiem wam co to za przewod bo nie wiem...ale w kazdym razie czy u Was przy gaszeniu auta tez jest ten dzwiek "ssss" przez ok 3 sekundy ??? Jesli ktos bylby tak mily sprawdzic. Dzieki

Gruby1991
07-06-2012, 22:14
U mnie nic nie syczy... Fajnie jak by¶ dał fotkę tego przewodu....

*czarny*
07-06-2012, 22:24
Jest to przewod ktory znajduje sie pod EGR-em odchodzi on od kroćca, trojnika.

O dokladnie ten co mowi o nim i wymienia go kolega KLUSEK tutaj w poradniku..

http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/82639-Naprawa-(wymiana)-peszla-odpowietrzania-par-paliwa-V6