PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o opinię Mondeo MKIV 2.0 TDCI Małopolska Kraków



garrulous
10-06-2012, 20:37
Witam,

Chciałem zapytać co sądzicie o autku z linka poniżej:

http://www.pewneuzywane.pl/showusedcar.php?car=22161&

Potrzebuje pilnie kupić autko no i mój wybór padł na ten egzemplarz. Kwestia ceny to sprawa wtórna szukam po prostu czegoś pewnego lub bardziej pewnego niż "ganc neue nie śmigane itd." autka z allegro.

Panowie z komisu przy salonie Ford upierają się, że to bardzo dobra okazja i że autko można objąć GW 12 oraz dodatkowo samochód jest w programie pewne używane.

Z jednej strony Dealer i ASO ręczą za autko a z drugiej zawsze jest ryzyko.

VIN autka to: WF0DXXGBBD8K57365 (może być zero lub O).

Dzięki za informacje

Pozdrawiam,

Jareczek1980
11-06-2012, 07:51
Z jednej strony Dealer i ASO ręczą za autko a z drugiej zawsze jest ryzyko.
tym się absolutnie nie sugeruj, już widziałem kilka taki egz u dealera i perłami to one nie były a cena z kosmosu była

Panowie z komisu przy salonie Ford upierają się, że to bardzo dobra okazja
oni wymyślą wszystko zeby auto sprzedać
musisz być uważny przy takich autach, najlepiej wziąć swój miernik lakieru
jak na polską wersję to ładne wyposażenie.
tu możęsz sprawdzić VIN: http://www.etis.ford.com

garrulous
11-06-2012, 10:55
Z jednej strony Dealer i ASO ręczą za autko a z drugiej zawsze jest ryzyko.

musisz być uważny przy takich autach, najlepiej wziąć swój miernik lakieru


tu możęsz sprawdzić VIN: http://www.etis.ford.com

Lakier od 105 do 185 mikronów sprawdzony więc raczej poprawek nie było chyba, że całe elementy lakierowane wymienili to może na spawach coś wyjdzie

VIN sprawdziłem i teraz chyba do serwisu z książki zadzwonię i zapytam o faktyczne mankamenty autka.
Przed zakupem na inny warsztat do oglądnięcia oczywiście wezmę.

Pozostaje pytanie czy to dobry deal?

Jareczek1980
11-06-2012, 12:03
stargować na pewno coś stargujesz, warunek auto musi być idealnym stanie, jeśi jest to moim zdaniem tak

vega
12-06-2012, 10:50
Ja u nich oglądałem niedawno s-maxa 2.5t, też oznaczony jako "Pewniak". Piszą, że weryfikują stan techniczny aut, itp. Może akurat tego s-maxa zapomnieli zweryfikować, bo autem strach było jeździć, w takim stanie był układ hamulcowy. Do tego gasnący samoczynnie jeden reflektor, jakiś terkot w silniku. Jak na "pewniaka" to trochę sporo minusów.

garrulous
12-06-2012, 12:18
Witam,

Dzięki koledzy za info i opinie.
Wczoraj oglądałem i targowałem. Generalnie stan wizualny bardzo dobry. Jedyne co się rzuca w oczy to początki rozklejenia warstw w szybie przedniej (ale to ponoć przypadłość forda) i nie trzymający zaczep grilla przedniego.

Dzisiaj odgrzebałem historię w ASO. Regularne serwisy zgodnie z książką. Wymiana zderzaka tylnego po szkodzie.
Zakres prac blacharsko-lakierniczych ponoć niewielki (opinia gościa z serwisu na podstawie kosztorysu wykonanych prac). Do sprawdzenia pod czujnik pójdzie cały tył jeszcze.
Grill też był dotykany przez serwis ale na przeglądzie serwisowym a nie ze zgłoszenia szkodowego.

Szybę w przypadku dalszego postępu rozklejenia wymienią, a grill sprawdzą i naprawią. Dodatkowo czujnik parkowania na tył.
Ceny nie podam, żeby nie robić smaka innym :)

Wygląda na to, że to będzie to.

Pozdrawiam,

vega
12-06-2012, 13:58
A jak Ci się podoba "drewno" ?:)
Przy okazji, co to za radio tam jest wsadzone, poliftowe ?