PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] ZNOWU DENSO



swirek_lodz
13-06-2012, 20:02
witam. niestety znow albo raczej dalej problem z denso. sprawa wyglada tak, ze po odpaleniu, wlaczeniu denso, pojawia sie ekran z klawiaturka i napisem pin gebeten. czekam 60- 70 min i dalej jest to samo. klawiatura nie reaguje na dotyk, nie pojawia sie tez zadne okienko do wpisywania. po przytrzymaniu menu, wskakuje enter service pin i klawiaturka wraz z takim okienkiem do wpisywania ale klawiatura w dalszym ciagu nie reaguje na dotyk. macie jakies sugestje, pomysly na rozwiazanie tego problemu? mam pin do radia, mam keycode, ale nie mam mozliwosci wpisania ani jednego ani drugiego. czekam na jakas pomoc z waszej strony.
P.S. moze jest ktos z lodzi, co ma jakies pojecie o denso i zerknal by chociaz na to wszystko.
Pozdrawiam i licze na Wasza pomoc.

WojtasS
14-06-2012, 01:12
pytanie czy wpisywałe¶ kod pin kilka razy i się zablokowało?

swirek_lodz
14-06-2012, 13:39
auto sprowadzilem juz z taka navi, wiec nie wiem.

WojtasS
14-06-2012, 18:40
to Cię czeka wycieczka do serwisu konkretnego... ja byłem w w takim serwisie chyba w Żorach stówka i zrobione :bigok: ale namiarów nie mogę znaleĽć poszukaj na forum, bo nie raz podawałem :)

swirek_lodz
15-06-2012, 12:52
oki a gdzies w lodzi, lodzkim albo w poblizu jest ktos kto sie tym zajmuje???

WojtasS
15-06-2012, 15:27
musisz szukać serwisów nawigacji samochodowych co potrafi± czytać pamięci, tylko pamiętaj że DENSO może być dla nich szokiem, ale jak się znaj± na VW MFD (czy jak tam to się zwie) to sobie poradz±.

swirek_lodz
16-06-2012, 13:53
ok. dzieki wielkie za odpowiedz i pomoc. jak juz uda mi sie uporac z tym problemem to dam znac. pozdrawiam.