PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo TDCi 2004



skodafelicia
26-06-2012, 13:02
Witam.

Co myślicie o tym egzemplarzu? link (http://allegro.pl/czarny-ford-mondeo-130km-skora-klima-alu-oplacony-i2447547907.html)
Wygląda ciekawie. Będę wdzięczny za opinie i przemyślenia dotyczące wyglądu zewnętrznego oraz silnika z tego rocznika?

Z góry dzięki. Pozdrawiam

mbaranek
26-06-2012, 13:42
- wyglada fajnie (poza tylnymi lampami)
- samochod z Plocka - czesto samochody na zywo wygladaja znacznie gorzej na zywo niz na zdjeciach
- cena troszke wysoka
- wyposazenie - brakuje radia (sterowanie jest), grzanej przedniej szyby

Jak masz daleko to popros kogos o ogladniecie, jak masz blisko to podjedz ale ja bym sie nie napalal za bardzo

linkgrabber
26-06-2012, 13:47
Logo Forda założyc normalne, tak samo tylne lampy i auto fajne
Ja mam odczucie, że to był golas i ktoś go doposażył, raczej nie ten z Płocka tylko poprzedni właściciel, poproś o Vin to troche rzeczy sie wyjaśni ale żeby była półskóra, boczki z listwa aluminiowa a nie było grzanej szyby przedniej to takiego mixa jeszcze nie widziałem

Z wygladu mi sie podoba, kwestia w jakim stanie on to przywiózł ;)

I cena nie jest taka wysoka bo auto po opłatach

Jareczek1980
27-06-2012, 10:30
nie widziałem jeszcze takiego koloru tapicerki. Wiem, że ta tapicerka na fotelach była niebieska, ale czarnej w połaczeniu ze skórą nie widziałem.
Te siedzenia są po prostu obszyte na nowo
Lampy tylen do wymiany, bo nie można na nie patrzeć.
No i znów przyczepie się do przebiegu 190 tys. dziwny zbieg okolicznośći ze handlarze zawsze taki mają lub przybliżony

linkgrabber
27-06-2012, 10:57
półskóra jest na 100 % oryginalna fordowska ;)

Jareczek1980
27-06-2012, 12:33
półskóra jest na 100 % oryginalna fordowska
sugeruję się tylnym podłokietnikiem, wydaje mi się ze brak tam uchwytów na kubki

linkgrabber
27-06-2012, 12:40
sugeruję się tylnym podłokietnikiem, wydaje mi się ze brak tam uchwytów na kubki

Bo ich tam nie ma, uchwyty na kubki mają wszsystkie ghia a w innych może być ale nie musi ;)

Jareczek1980
27-06-2012, 12:48
to w takim razie dość rzadka wersja tapicerki, ja jeszcze takiej nie widziałem

linkgrabber
27-06-2012, 13:09
łatwiej dostępna niz czerwona skóra, ja widziałem takie fotele najczesciej na aukcjach w angielskich St, najczesciej sedanach ;)

skodafelicia
27-06-2012, 17:03
- wyposazenie - brakuje radia (sterowanie jest), grzanej przedniej szyby

Radia nie było według VINu fabrycznie.


Ja mam odczucie, że to był golas i ktoś go doposażył, raczej nie ten z Płocka tylko poprzedni właściciel, poproś o Vin to troche rzeczy sie wyjaśni ale żeby była półskóra, boczki z listwa aluminiowa a nie było grzanej szyby przedniej to takiego mixa jeszcze nie widziałem

Te listwy w drzwiach, półskóra i brak szyby przedniej podgrzewanej według VINu wynika, że taka już była wersja tego auta.

linkgrabber
27-06-2012, 17:11
to czujnik w ręke lub ASO i oglądać ;)

Jak kupisz to prosze wyrzuć te lampy tylne

skodafelicia
27-06-2012, 17:31
Byćmoże podjadę. Mam jeszcze kilka sztuk na oku. Ta wizualnie najbardziej mi się podoba. Co do lamp to kwestia gustu, mnie jakoś nie przyprawiają o wymioty. Jeszcze ciekawe jak będą świecić np. po zmroku.

Pytanie mam jeszcze co do silnika. Rocznik 2004 jest już po liftingu?

linkgrabber
27-06-2012, 17:35
tak, po pierwsszym liftingu a ogólnie były dwa lifty, np ja mam po drugim lifcie

linkgrabber
05-07-2012, 16:10
kupiłeś? Bo widzę, że sprzedane :hmm:

skodafelicia
05-07-2012, 22:40
Nie kupiłem. Uznałem, że odpowiedniejsze dla mnie będzie kombi. Wciąż się rozglądam jednak ciśnienia nie mam bo auto jest i to nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Co do tego czarnego Mondeo to możliwe, że jest nadal do kupienia. Na allegro wciąż wisi aukcja.