PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK3 benzyna + gaz



amster_skip
11-07-2012, 21:35
Witam serdecznie,

rozpoczynam przygodę z tym forum. Na wstępie dodam, że jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o tą markę, ale mam zamiar się oczytać i dowiedzieć jak najwięcej.

Przejrzałem trochę tematów, ale zdecydowałem się na założenie nowego.

Otóż na wiosnę chciałbym kupić kupić autko, najlepiej w benzynie z instalacją gazową, aby być oszczędnym. Z tego co wyczytałem to silnik najlepszy to 1.8 lub 2.0. Auto miałoby służyć jako transport do pracy, dziennie 60 km.

Wiadomo, chciałbym wydać jak najmniej, ale myślę, że czasem lepiej trochę dołożyć i mieć coś bardziej rozsądnego, tak więc w planach jako max ustaliłem sobie kwotę 14 tys. Podejrzewam, że za tą kwotę będzie można kupić coś rozsądnego, pewnie nie modelu poliftingowego, ale coś z rozsądnym przebiegiem. Auto chciałbym, żeby było w sedanie, ponieważ szczerze mówiąc w mondeo kombi nie przypadło mi do gustu.

Mam nadzieję na Waszą wyrozumiałość, i lekturki obowiązkowe, przypięte do działów na pewno przerobię ;)

kordyl
12-07-2012, 10:59
To Witamy :)
Jak będziesz miał coś na oku, to wrzucaj w ten wątek, ale to jeszcze chyba trochę czasu upłynie, bo

na wiosnę chciałbym kupić autko

Mateusz V6
12-07-2012, 11:09
Witamy kolejnego Wielkopolanina ;)



Auto chciałbym, żeby było w sedanie, ponieważ szczerze mówiąc w mondeo kombi nie przypadło mi do gustu.

jest jeszcze wersja Hatchback :hmm:


Z tego co wyczytałem to silnik najlepszy to 1.8 lub 2.0.
jeżeli chodzi o silnik 1,8 musisz uważać, bo była wersja która posiadała ok 130KM z bezpośrednim wtryskiem paliwa... (a taki silnik się ciężko "gazuje") :skromny: