PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] mk2 grzeje sie nakretka od przegubu i felg...



gienek
17-07-2012, 11:55
Witam mam taki mankament ze grzeje mi się mocno bardzo mocno prawa nakrętka od przegubu i śruby na feldze.Sama felga pozostaje zimna ... a wymienione elementy ciepłe;( Mam tez tak ze przy skręcie słychać metaliczne uderzenia,szurania na stacji diagnostycznej (szarpaki) wykazało wszystko ok.Stwierdził tez mechanior ze jest źle ustawiona zbieżność bo przy skręcie zachodziło mi kolo i okazało się ze niby przez źle ustawiona zbieżność ale jak prosto puszcze auto to jedzie bez skazy nie telepie ściąga itp zaś przy skręcie niby za mocno zachodzi koło bo zbieżność źle ustawiona z przodu... jest to możliwe?A druga sprawa to grzanie pyrkanie przegub jest ok bo sprawdzałem na placu ostry skręt prawa lewa i kołka robiłem szwagier chodził i nasłuchiwał i cisza.zaś podczas jazdy i skręcie to słychać i stawiam ze posypuje/posypało się łożysko... stad może strzelać i się grzać.

ps.jeżeli by ktoś zapytał o tarcze klocki itp to tłoczek odbija i nic nie ociera

mbaranek
17-07-2012, 17:31
podnies samochod i zobacz czy jest luz na lozysku i czy sie kreci bez oporow.

mondeomariusza
17-07-2012, 21:39
To może być rzeczywiście łożysko.

gienek
17-07-2012, 23:55
panie własnie tak zrobiłem :D ale z tylnym kołem lewym było ok :D prawe szura i cos mi sie nie podobało zaczełem rozbierać :D efekt taki ze poleciałem i kupiłem piasta :D bo szurała strzelała ze masakra.Na dodatek śruby torxowe t50 wszystkie 4 ukrecone tak zapieczone to flex i do przodu w temacie :D po tem wyjecie piasty punktatk wiertełko 8.5 i rozwiercanko :D gzymki nagwintowanie i dość na dziś :p 6h zabawy ale jutro sam montaz i co w niefarcie urwany jeszcze wtryk od gniazda abs :D wiec lutowanko sie szykuje.Wiec myślałem ze sprawdzę zobaczę i tak rozbierałem rozbierałem rozbierałem :D az rozebrałem wszystko do podstaw :D piwko wypite klekot zamkniety w garazu wiec jutro dalej powalczymy.Tcza nowe śruby klasy 10 zakupić proszę ja ciebie dodatków wcisnąć jeszcze nakrętki kątrujace i złożyć wszystko do kupy :D i sprawdzimy przód :D