PDA

Zobacz pełną wersję : SATC nie startuje, czynnik jest.



Mondeo-Wola
28-07-2012, 16:17
Robiłem test w swoim MK2 z 2000 r klima SATC i otrzymałem wynik 88 czyli zgodnie ze wszelkimi informacjami powinno być OK a tu lipa, klima na 100% pełna i szczelna a nie działa nie załącza się sprzęgło (elektromagnes) sprężarki. POMOCY

dgra86
28-07-2012, 16:52
hmm a sprawdziłeś czy napięcie przychodzi na sprężarkę ????? mozliwe że podkłądka już jest za duża pod sprzęgiełkiem sprężarki < sprzęgiełko sie już wyrobiło > a po drugie szukajka tez jest bo podobnych tematów jest mnóstwo i może warto od szukajki zacząć

Mondeo-Wola
28-07-2012, 17:38
Właśnie problem w tym, że nie dochodzi zasilanie, poślizg stwierdziłem po podłączeniu zewnętrznego zasilenia. Czy tą podkładkę o której napisałeś można wymieniś we własnym zakresie czy lepiej coś z allegro (komplet)

Netoper
28-07-2012, 18:42
problem w tym, że nie dochodzi zasilanie
A bezpieczniki i przekaźnik sprawdzony?
A ogólnie, temat tyle razy poruszany że szybciej byś znalazł rozwiązanie przeszukując dział niż czekając na kolejne odpowiedzi które już się we wcześniejszych identycznych tematach pojawiły. :)

dgra86
29-07-2012, 12:38
Właśnie problem w tym, że nie dochodzi zasilanie, poślizg stwierdziłem po podłączeniu zewnętrznego zasilenia. Czy tą podkładkę o której napisałeś można wymieniś we własnym zakresie czy lepiej coś z allegro (komplet)
ta podkładke wystarczy zeszlifować o 0.2-0.3 mm . przynajmniej ja tak zrobiłem . niektórzy ją wywalają ale to już zależy od zuzycia sprzegiełka