PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio 6006E na inne??



Kamilv6
03-08-2012, 23:14
Witam
Mam problem z radiem 6006E płyty nie wychodzą ani się nie odtwarzają, zawsze po włączeniu auta słychać trzy krotne jakby przeskakiwanie płyty i koniec. Może macie jakieś pomysły na to? Słyszałem ze te radia ''cieszą'' się dużą usterkowością jeśli chodzi o cd.
Myślę o radiu sony z modelu po lifcie, czy będzie to normalnie hulało?

WojtasS
03-08-2012, 23:57
Mam problem z radiem 6006E płyty nie wychodzą ani się nie odtwarzają, zawsze po włączeniu auta słychać trzy krotne jakby przeskakiwanie płyty i koniec

miałem tak samo :wall:



Myślę o radiu sony z modelu po lifcie, czy będzie to normalnie hulało?

dosyć sporo roboty będziesz miał jak się nie mylę, ktoś już robił... poszukaj :bigok:

Piotrek_Pulawy
04-08-2012, 09:17
Dużo rzeźby kolego. Lepiej i taniej wyjdzie kupić jakieś markowe radio, które i tak lepiej zagra niż fabryczny sprzęt.

Kamilv6
04-08-2012, 23:39
Ok, dzięki za rady, to poszukam czegoś innego.
Powiedzcie mi jeszcze czy jakieś inne radio ale nie fordowskie da się podpiąć pod sterowanie z kierownicy?????

Fred.X
05-08-2012, 08:52
Powiedzcie mi jeszcze czy jakieś inne radio ale nie fordowskie da się podpiąć pod sterowanie z kierownicy?????każde :skromny:

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:50 ----------

za pomocą adaptera , który kosztuje minimum 150 zł , po za tym na forum jest instrukcja bodajże na Pioneera jak przerobić samemu ,
najważniejsza kwestia jest taka, ze to sterowanie za dużo nie oferuje, więc na moje można z niego całkowicie zrezygnować

Arturek_67
05-08-2012, 09:36
Powiedzcie mi jeszcze czy jakieś inne radio ale nie fordowskie da się podpiąć pod sterowanie z kierownicy?????każde :skromny:

[...]
Witam

Z tym, że każde radio da się podpiąć pod sterowanie z kierownicy to bym się nie zgodził (jeśli mówimy o mondeo mk3, przed liftem)
W przypadku radii ford
a) tylko z głośnością na gałce (nie dotyczy 7000)
b) od modelu 4000 wzwyż
np. do modelu Ford 3000, nie podepniesz sterowania z kierownicy

pozdrawiam
Arturek_67

Fred.X
05-08-2012, 09:51
Witam

Z tym, że każde radio da się podpiąć pod sterowanie z kierownicy to bym się nie zgodził (jeśli mówimy o mondeo mk3, przed liftem)
W przypadku radii ford
a) tylko z głośnością na gałce (nie dotyczy 7000)
b) od modelu 4000 wzwyż
np. do modelu Ford 3000, nie podepniesz sterowania z kierownicy

pozdrawiam
Arturek_67
przeczytaj uważnie o co pytał , :hmm: , o nie fordowskie

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

po drugie , posiada 6006 :hmm: więc :hmm: