PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Znikający prąd



pietja
26-08-2012, 21:47
Witam szanownych klubowiczów, zwracam się z prośbą o pomoc,do was, bardziej doświadczonych użytkowników.
Mam problem "elektryczny" otóż gdy włączę klimatyzacje, albo nadmuch obojętnie jaki zakres to gasną mi liczniki, światła mijania, i generalnie cała konsola środkowa, dzieje się tak nie odrazu podczas uruchomienia dmuchawy, czasami po kilku sekundach, czasami 15 minut, nie ma reguły, ale wiem ze po takiej "Awarii" wystarczy poruszać wiązką kabli która idzie do skrzynki z bezpiecznikami pod kierownicą żeby wszystko wróciło do normy, oczywiście do ponownego uruchomienia klimy... Poradzicie coś ?

Z góry dziekuję i Pozdrawiam.

kuba 82
26-08-2012, 22:36
sam sobie po czesci odpowiedziałes, zanurkuj pod konsole i posprawdzaj wszystkie kostki i pinyw skrzynce bezpieczników, jezeli to nie pomoze to moze warto przyjzec sie z bliska samej skrzynce

mondziak2005
27-08-2012, 11:28
dokładnie jak napisał kolega wyżej

, możliwe ze coś ci zaśniedziało i takie cyrki sie dzieja , zobacz też mase

pietja
27-08-2012, 19:56
a nie wiecie przypadkiem czy wersja TD z klimą ma jakąś skrzynke "specjalną" czy podejdzie od innych wersji, kostki są nadpalone sprawdziłem dzisiaj, i nie wiem czy wymieniać wszystko czy tylko kostki.

kuba 82
27-08-2012, 20:28
nadpalone wtyki kabli czy gniazda w skrzynce? jezeli skrzynka kaputt to szukaj tylko od TD-eka

pietja
13-09-2012, 23:19
wyminiłem kostki w skrzynce pod kierownicą, pomogło. :skromny: