PDA

Zobacz pełną wersję : [Duratec] Pompa wody V6



money
06-09-2012, 08:41
Witam, jestem po wymianie pompy wody w moim drugim cougarze, obudowa stara, pompa i pasek nowe, ale co mnie zaskoczyło to ten p.....y talerzyk który siedzi w obudowie, przyklejony został na tzw zimny spaw, moja kobieta pojeździła może z 2 tygodnie i słyszę jakby ten cholerny talerzyk się znowu odkleił od obudowy, mam pytanie, kto z was czego używał aby przykleić ten talerzyk do obudowy? dirko użyć? czy co innego? sprawa pilna, więc proszę o szybkie wypowiedzi.

GrekuPL
06-09-2012, 09:20
Witam, jestem po wymianie pompy wody w moim drugim cougarze, obudowa stara, pompa i pasek nowe, ale co mnie zaskoczyło to ten p.....y talerzyk który siedzi w obudowie, przyklejony został na tzw zimny spaw, moja kobieta pojeździła może z 2 tygodnie i słyszę jakby ten cholerny talerzyk się znowu odkleił od obudowy, mam pytanie, kto z was czego używał aby przykleić ten talerzyk do obudowy? dirko użyć? czy co innego? sprawa pilna, więc proszę o szybkie wypowiedzi.wymienić na inną używkę całą, zaklepać porządnie i będzie działać :bigok: spróbuj autoweldem przykleić, podobno można nawet gwintować ten klej po zastygnięciu...ale odczekaj z 24h przed założeniem :hmm: