PDA

Zobacz pełną wersję : denerwujące szybki



bolek
02-05-2005, 00:24
denerwuje mnie to że muszę za każdym razem kiedy chcę opuścić szybę lub podnieśc włączyć zapłon i oto moje pytanie czy bezpiecznik od szyb tylko obsługuje szybki,czy coś jeszcze i który to bezpiecznik,bo mam zamiar to przerobić i może ktoś coś o tym wie to nie będę musiał szukać.pozdrawiam

uszat
02-05-2005, 12:10
Jesli jestes w posiadaniu "ksiazki" tej oryginalnej ktora ford dodal do mondeo to tam na ktorejs z ostatnich stron jest opis bezpiecznikow.co jak itd.

krzys-68
03-05-2005, 21:48
denerwuje mnie to że muszę za każdym razem kiedy chcę opuścić szybę lub podnieśc włączyć zapłon i oto moje pytanie czy bezpiecznik od szyb tylko obsługuje szybki,czy coś jeszcze i który to bezpiecznik,bo mam zamiar to przerobić i może ktoś coś o tym wie to nie będę musiał szukać.pozdrawiamTylko to,a zeby rozwiązac ten problem trzeba go zasilić tzw."goracym prądem"czyli przewodem bezposrednim,nie rozłaczanym przez stacyjke

mburz
03-05-2005, 23:10
denerwuje mnie to że muszę za każdym razem kiedy chcę opuścić szybę lub podnieśc włączyć zapłon i oto moje pytanie czy bezpiecznik od szyb tylko obsługuje szybki,czy coś jeszcze i który to bezpiecznik,bo mam zamiar to przerobić i może ktoś coś o tym wie to nie będę musiał szukać.pozdrawiam

generalnie jest to bezpiecznik numer 21 i tak jak naprowadza cię krzyś chodzi tu o zmianę napiecia ze stacyjki /na schematach ozn 15/ na bezpośrednie z akumulatora /oznaczenie na schematach 30/

mburz
03-05-2005, 23:10
denerwuje mnie to że muszę za każdym razem kiedy chcę opuścić szybę lub podnieśc włączyć zapłon i oto moje pytanie czy bezpiecznik od szyb tylko obsługuje szybki,czy coś jeszcze i który to bezpiecznik,bo mam zamiar to przerobić i może ktoś coś o tym wie to nie będę musiał szukać.pozdrawiam

generalnie jest to bezpiecznik numer 21 i tak jak naprowadza cię krzyś chodzi tu o zmianę napiecia ze stacyjki /na schematach ozn 15/ na bezpośrednie z akumulatora /oznaczenie na schematach 30/