PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Gaz Warszawa Marymoncka na terenie AWF



MARUSZ
08-10-2012, 22:13
WITAM MOZE KTOS COS PODPOWIE NA TEMAT GAZOWNIKA W WARSZAWAIE NA ULICY MARYMONCKIEJ NA TERENIE AWF PODOBNO ZLOTA RACZKA DO MONDEO MAM ZAMIAR U NIEGO MONTOWAC BRC WIELE OPINI SLYSZALEM POZYTYWNYCH ZE NIEJEDNEGO MONDKA WYPROWDZIL NA PROSTOM PO SPARTACZENUI ROBOTY

Na forum nie krzyczymy , nie piszemy tylko wielkimi literami. Proszę o szybką edycję.

Tien1990
09-10-2012, 09:32
Ja będę do niego jutro jechał na znalezienie nieszczelności u siebie:) Zobczymy co powie na temat calej instalacji i ile mnie skasuje za naprawe:/ Też słyszałem że to złota rączka.

MARUSZ
09-10-2012, 20:16
Jak bedziesz u niego na marymonckiej daj znac napisz cos

MARUSZ
08-11-2012, 22:59
[QUOTE=Tien1990;1741819]Ja będę do niego jutro jechał na znalezienie nieszczelności u siebie:) Zobczymy co powie na temat calej instalacji i ile mnie skasuje za naprawe:/ Też słyszałem że to złota rączka.[/QUOTE ]Mam pytanko byles u tego gazownika na Marymonckiej ja u niego zlozylem instalacje pozdrawiam

Tien1990
12-11-2012, 11:05
W końcu nie miałem jak podjechać, traf chciał że jestem umówiony z nim na jutro na 8 rano, więc około 10-11 dam znać co i jak. Jak ta instalacja?


Edit:

No to już po wizycie, okazało się że jeden z wężyków pod maską nawalił i potrzebna była wymiana. Kosztowało mnie to 20zł, diagnoza w 5 minut (przy okazji sprawdzone czy przy butli jest wszystko ok) wymiana też 5 minut, ogólnie w warsztacie byłem 15-20 minut (pogaduchy z majstrem). Autko jeździ znowu jak ta lala i przestał śmierdziuszyć gazem:bigok::car:. Warsztacik oceniam 10/10, szczerze polecam wszystkim mondeo maniakom:):fan::banan: