PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Jak skonfigurować Bluetooth w titanium z converse



drinkos
09-10-2012, 20:20
Witam wszystkich

czy moze ktos podpowiedziałby mi jak skonfigurowac BT w Titanium z converse w radiu z nawigacją??
generalnie na panelu nie podswietla mi sie tel , chciałem coś wysłać przez BT i telefon widzic całe udządznie jak AudioFord czy cos w tym stylu ale dalej prosi o jakieś kody czy moze wiecie jak mógłbym to prosto sprawdzić


jakieś instrukcje krok po kroku jakbym miał to zrobić

z góry dzieki za informacje

mixol11
09-10-2012, 20:31
nie wiem jak w radio, ale łącząc 2 telefony po bloototh zestawiasz polaczenie wpisujac taki sam kod w obu urzadzeniach
wiec pewnie tu wyglada to tak samo

drinkos
09-10-2012, 20:39
radio normalnie z nawigacją , generalnie tel widzi to radio ale odwrotnie jesli kaze mu szukać to mojego tel nie widzi i nie wiem czemu, wczesniej była zaprogramowana jakas noki E52 chyba ale przypadkiem wykasowałem i szukam jakiegos aleternatywnego rozwiaznia

Chomik79
11-10-2012, 09:37
Mam ten sam problem i może trzeba uaktualnić soft - może ktoś miał ten sam przypadek i go rozwiązał ?

drinkos
18-10-2012, 18:41
Witam

Nie mogę połączyć sie Nokia E6 z Symbian z moim Bluetooth w Titanium z Nawigacją, inne telefony widzą go i i mogę smiało gadac przez zestaw głośnomówiący

Macie moze jakieś rozwiązanie tego problemu??

drinkos
28-10-2012, 20:05
Witam

czy może ktos z tutaj ma doswiadczenie jak połaczyć sie nokią E6 z blutufem:) w mondku??

Mav
28-10-2012, 20:48
Rozwiazanie jest banalne.
Otoz robimy tak:
1) Odpalamy BT w telefonie i wyszukujemy nowe urzadzenie (oczywiscie musi byc wlaczone radio).
2) Znajduje nam "FordAudio", i klikamy polacz (badz paruj).
3) Tel prosi o podanie kodu to wpisujemy "0000" lub "1111".
I juz po sprawie.
Polecam zaznaczyc w opcjach w telefonie, zeby z "FordAudio" laczylo sie automatycznie bez pytania.

drinkos
29-10-2012, 21:25
witam

własnie w tym jest problem że kiedy włacze BT nie widzi Ford Audio i odwrotnie

Czy moze być tego przyczyną tego ze nie mogę sie połaczyć zę ford audio ma już jeden tel zaprogramowany? zony nokia E52 idzie bez problemu i jej BT znajduje ford audio mój niestety nie jak jedziemy oboje w samochodzie to znajduje tylko jej tel moze powinienem go usunąć i spróbowac z moim połaczyć ( moze tylko moze miec dane z jednego tel ???) a nie z 2-3?? co o tym sadzisz??
cholera wie o co tu chodzi:)

jesli jakaś mysl ci sie nasuwa smiało:)
dzieki

wojtbf1
29-10-2012, 23:38
Powinien łapać jeden i drugi ale oczywiście jednocześnie nie będzie Ci obsługiwał....musisz wtedy ręcznie przestawiać w opcjach BT....niektórych modeli telefonu może nie widzieć, kiedyś znalazłem listę w necie ale nie wiem teraz gdzie to było. Jak natrafię to dopiszę....

Mav
30-10-2012, 17:52
Mozna zapamietac pare telefonow w BT radia. Jednak naraz mozna korzystac tylko z jednego. Testowalem na Nokiach 6700, E51, E52 i E72 oraz na LG GX500 i ze wszystkimi ladnie dziala :bigok:

bartekk
29-04-2013, 07:46
Odkopuję wątek, aby nie tworzyć nowego.

Informacja dla Arturek_67 - nie znalazłem odpowiedzi w szukajce.

Mondek Mk4, 2009, radio Sony 6CD MP3, moduł BT fabrycznie zainstalowany. Sparowałem z Nokią Lumia 600 i raz działa, raz nie. Czasami łączy się bez problemu, a czasami za chiny nie może się połączyć. Co może być przyczyną?

Arturek_67
29-04-2013, 08:50
Odkopuję wątek, aby nie tworzyć nowego.

Informacja dla Arturek_67 - nie znalazłem odpowiedzi w szukajce.
[...]

Witam

No i masz plusika za to, że szukałeś


[...]
Mondek Mk4, 2009, radio Sony 6CD MP3, moduł BT fabrycznie zainstalowany. Sparowałem z Nokią Lumia 600 i raz działa, raz nie. Czasami łączy się bez problemu, a czasami za chiny nie może się połączyć. Co może być przyczyną?

Czy masz BT + USB?
Jeśli masz USB, to możesz wgrać aktualiację - jest szansa, że pomoże

http://www.ford-mobile-connectivity.com/

pozdrawiam
Arturek_67

bartekk
29-04-2013, 08:53
Czy masz BT + USB?

Tak, mam USB.



Jeśli masz USB, to możesz wgrać aktualiację - jest szansa, że pomoże

Nie wiedziałem że jest taka możliwość - dzięki za informację.

bmarek
29-05-2013, 11:29
Witam,,,
Jestem nowym użytkownikiem forda mondeo mk4 2009 ghia , prosiłbym o pomoc , albo jakieś sugestie ws. nawigacji tz. konfiguracji z niemieckiej na polską.
karta,,blaupunkta,
z góry dziękuję

Arturek_67
29-05-2013, 12:57
[...]. konfiguracji z niemieckiej na polską.
karta,,blaupunkta,
z góry dziękuję

Nie ma takiej opcji



Witam,,,
Jestem nowym użytkownikiem forda mondeo mk4 2009 ghia , prosiłbym o pomoc , albo jakieś sugestie [...]

Moja sugestia - poczytać forum
A na początek powiedzieć czy masz małą czy dużą nawigację, bo obie były w wersji na kartę

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80658

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=73017

pozdrawiam
Arturek_67

bmarek
29-05-2013, 13:49
DzIęki serdeczne Arturek_67,, Jest to mala nawigacja ,,, i nic nie moge znaleść na forum, jak się do tego problemu zabrać,,,

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

dzięki,,

Arturek_67
29-05-2013, 17:46
Witam

1) Czy ma polską instrukcję obsługi nawigacji? - jeśli nie, to jest do pobrania na stronie Ford Polska, w dziale serwis

2) Aktualizacja mapy, to zakup kart w cenie ok 670zł
Na konkurencyjnym forum, koledzy robią zapisy na zakup hurtowy w cenie 400zł

3) Ew. "odpuścić sobie" funkcję nawigacji i :
a) albo traktować jako radio
b) albo sprzedać i kupić fabryczne radio Sony MP3 + 6CD

http://www.fordclubpolska.org/audio_img/sony26cd.jpg

3) Reklama firmy która spolszcza nawigację forda
http://www.youtube.com/watch?v=oPpomAu_LwM

pozdrawiam