PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio peiying 9907



madejek86
10-11-2012, 14:55
Witam kupilem w/w radio,które posiada min tv,gps,dvd itp.Po podlaczeniu wszystko dziala oprucz wyswietlania obrazu(dvd jest glos brak obrazu,tv brak)napisane jest warning please stop watch video player .Zeby je podlaczyc zakupilem adapter ktory umozliwil mi podlaczenie fabrycznych kostek do kostki ISO.Mam pytanie czy trzeba cos jeszcze podlaczac lub przerabiac aby radio wyswietlilo mi obraz?Podlaczylem same kostki standardowe i anteny od tv,gps i radia

Shinigami
10-11-2012, 15:11
Pewnie mase z radia do ręcznego trzeba podłączyć.

kreml73
10-11-2012, 16:08
Pewnie mase z radia do ręcznego trzeba podłączyć
Jak podłączysz do ręcznego obraz będzie wyświetlał się tylko po zaciągnięciu ręcznego
Tak więc lepiej ten kabelek który powinien iść do ręcznego podłączyć gdziekolwiek do masy;)

madejek86
10-11-2012, 20:58
poruszalem radiem i obraz jest nawet podczas jazdy :) czary mary a teraz mam problem z kamera podlaczonal do tego radia http://www.morele.net/radio-samochodowe-peiying-py-9907-477706/ kupilem kamere bezprzewodowa taka http://www.morele.net/navroad-bezprzewodowa-kamera-cofania-5901597740704-471471/ i problem polega na tym,ze nadajnik sie swieci podlaczylem go pod wsteczny a ten drugi co powinien byc w radiu po podlaczeniu w wejscie mini usb ten sie swieci ale ni epodaje obrazu zostal jeden kabelek taki jak od sluchawek ale nie mam gdzie go podlaczyc sadze ze to on odpowiada za obraz nie wiem czy trezeba jakas koncowke dokupic?

kreml73
10-11-2012, 22:49
problem polega na tym,ze nadajnik sie swieci podlaczylem go pod wsteczny a ten drugi co powinien byc w radiu po podlaczeniu w wejscie mini usb ten sie swieci ale ni epodaje obrazu zostal jeden kabelek taki jak od sluchawek ale nie mam gdzie go podlaczyc sadze ze to on odpowiada za obraz nie wiem czy trezeba jakas koncowke dokupic?
sorry ale nic z tego nie rozumiem....
U mnie jeden kabelek z kamerki musiałem podłączyć pod żarówkę świateł cofania (zasilanie kamerki), drugi (fioletowy) wychodzący z radia przejmuje obraz z tej kamerki. Nie musiałem nic dokupować
Ty kupiłeś kamerę bezprzewodową, więc może jakiś problem jest w komunikacji tej kamery z radiem:niewiem: Przez co to obraz przesyła? Przez BT?

madejek86
11-11-2012, 09:06
jest jeden nadajnik z 2 kabelkami czerwony pod zasilanie wstecznego i czarny po mase .Teraz drugi nadajnik podlaczamy pod radio posiada on dwa kabelki mini usb (po jego wlozeniu w radio swieci sie lampka) drugi taki jak od sluchawek pewnie podakjacy obraz z tulu radia mam takie kolorowe koncowki(czin cziny chyba) ale maja wieksze otwory a sadze ze on odpowowiada za obraz.Napisalem do tego sklepu niech napisza co jest nie tak.Mialem problem gdzie ja zamontowac bo dosyc wielka jest :)

kreml73
11-11-2012, 12:30
powinieneś mieć w radiu wejście video na małego jacka, koloru żółtego (vid in). Jeśli wersja radia wypasiona, może być również drugie podobne video out- do podłączenia dodatkowego większego monitora. Jeśli w radio zamiast jacków masz cinche potrzebujesz przejściówki z jacka 3,5mm na cinch (gniazdo jack- wtyczka cinch)

madejek86
11-11-2012, 14:40
No wlasnie nie ma dolaczono wtyczke od ktorej odchodzi kilka kolorowych koncowek czin czin z przodu mam wejscie na mini usb i nic wiecej niema.W opisie napisali ze trzeba tez podlaczyc pod zapalniczke(na koncu nadajnika jest wejscie) ale chyba w tym przypadku nie bo po wlozeniu do mini usb lampka sie zapala.Tak jak kolega pisze pewnie musze kupic przejsciowke albo jak sie wnerwie kupie oddzielny monitor do samej kamery.Dzieki za odp

madejek86
12-11-2012, 21:42
Kupiłem przejściówkę z mini jacka na jacka a nastepnie z jacka na chincha i nic dalej niema obrazu :(

789987
13-11-2012, 21:55
Kolego madejek86 zauwazylem ze mam taka sama kamere ktora dostalem do nawigacji i zastanawia mnie gdzie ja zamontowales mozesz jakies foto przeslac ??

madejek86
13-11-2012, 22:41
jutro zrobię fotkę to wstawię też sie zastanawiałem gdzie ja zamontować z racji tego że mam srebny samochód a kamerka jest czarna to zamontowałem ją w miejscu,aby nie rzucała się w oczy i jej montaż był jak najmniej inwazyjny i pracochłonny ale jutro wstawię fotkę to zobaczysz.pozdr

madejek86
14-11-2012, 18:40
Tylko taki miałem pomysł
http://images36.fotosik.pl/277/96358d854ebf4ee2.jpg (www.fotosik.pl)

789987
15-11-2012, 20:54
ja bym sie bal ze jakis nie mily ktos mi to zakosi....

madejek86
16-11-2012, 21:02
przykleiłem na ośmiorniczkę a śruby zasmarowałem czarnym silikonem żeby się nie rzucały w oczy i żeby nikt ich nie odkręcił innego miesjca nie znalazłem żeby trzeba było wiercić czy żeby nie rzucała się w oczy

madejek86
25-11-2012, 09:48
Wszystko działa wystarczyło odciąć koncówkę mini jacka i przerobić ją na chincha.Do poprawnego działania trzeba jeszcze przeciągnąć kabelek od zasialnia lampy wstecznej do radia(mimo iż kamera jest bezprzewodowa).Ogólnie kamera spoko ale rewelacji w obrazie niema.

steell
19-02-2013, 13:01
Nie taka jest jej funkcja więc nie ma co wybrzydzać :)
W 18 poście tego tematu zastanawiam się jak zamontować kamerę cofania w sedanie
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/98359-Kamera-cofania-KOMBI?highlight=kamera+cofania