PDA

Zobacz pełną wersję : Grunt to symetria ;-)))



Luca
11-05-2006, 11:28
Fotka auta z widokiem z tyłu w tym ogłoszeniu (http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1156812) - ciekawe, czy wykorzystuje obie antenki, czy jest tak, jak w przypadku co poniektórych aut z podwójnym wydechem dymiących z zimie tylko jedną rurą :satan: :)) :)) :))

Czasem widuję dwa baty na ciężarówkach, ktoś wie jakie są przyczyny i efekty takiego systemu?

:metal :beer: :bigok:

macias
11-05-2006, 11:50
witam
ja wiem czemu w tej osobówce są 2 baty jedno radio ma kierowca a 2 pasażer co by mogli się ze sobą kontaktować :banan: :banan: a w cięzarówkach mają czasem 2 baty wyglądają tak samo ale działają w innej częstotliwości jedna jest do cb a 2 do krotkofalowego pasma tak zakłądałem ostatnio mojemu znajomemu do man-a

werc
11-05-2006, 11:52
Faceta pogięło :wall:
W Tirach są montowane specjalne antenki CB np na lusterkach - poprostu taka fabryczna konstrukcja ze względu na gabaryty :metal

marcin_s18
11-05-2006, 11:55
buahaha :panna: , koleś zaszalał z tymi antenami na maksa :jezyk1:

blitz04
11-05-2006, 14:03
Fotka auta z widokiem z tyłu w tym ogłoszeniu (http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1156812) - ciekawe, czy wykorzystuje obie antenki, czy jest tak, jak w przypadku co poniektórych aut z podwójnym wydechem dymiących z zimie tylko jedną rurą :satan: :)) :)) :))

Czasem widuję dwa baty na ciężarówkach, ktoś wie jakie są przyczyny i efekty takiego systemu?

:metal :beer: :bigok:

W sumie to się nie dziwię---pojemność 16000 cm to co-2 antenek nie może mieć ?:)

ps. i jeszcze biały metalik 8O

w377
12-05-2006, 01:51
nie no niema co :) :) Jak w przysłowiu"co dwie głowy to nie jedna"gosć moze liczy na 2x wiekszy zasięg :satan:

waldezk
12-05-2006, 08:51
Dwie, albo i więcej, anteny sprzęga się ze sobą w celu zawężenia wiązki promieniowania, ALE to ma sens w przypadku anten kierunkowych,
w cb na osobówce wg mnie to nie ma sensu, w tirach tak, jak anteny są na lusterkach i owiewka nad dachem, czy jak to się tam zwie, zasłania jedną ze stron promieniowania anteny.