PDA

Zobacz pełną wersję : [Preparaty] Kosmetyki Renault Czy ktoś próbował?



daman0629
28-11-2012, 20:44
Witam,znalazłem w necie sprzedającego który sprzedaje kosmetyki które jak twierdzi są używane w salonach wystawowych samochodów Renault.Ceny myśle że są dość niskie przy założeniu ,że kupuje sie pare rzeczy,tylko pytanie jak z jakością tych produktów ?próbował ktoś? Interesują mnie między innym środki do mycia felg,nabłyszczania opon,do mycia szyb.
Link do aukcji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7388319

bili117
01-12-2012, 00:30
Nie sugeruj się napewno marką renault na etykiecie, bo jakość nie ma nic wspólnego z ceną. Kiedyś kupiłem środek do czyszczenia silnika i odświeżacz wnętrze w atomizerze. Szczerze wg. mnie firma TENZI robi identyczne. A pomijając zakup na allegro, kupując w sklepie zaoszczędzisz kilka groszy nie wydając na przesyłkę. Zapach identyczny odświeżacza, a komentarz o środku do mycia silnika pozostawię dla siebie.

Kup sobie APC obojętnie którego producenta, rozcieńcz go z wodą a sam się przekonasz że nadaje się czyszczenia wszystkiego. Dla swoich potrzeb w zupełności wystarcza na długo.

A jeśli chodzi o felgi IRON-X jest dobry a do szyb RAIN-X. Koszt zakupu większy niż od renault ale efekt o niebo lepszy.

Jondi
01-12-2012, 00:44
środki np BMW to sonax więc jednak został bym przy sprawdzonych markach :)

daman0629
01-12-2012, 16:57
Dzięki panowie za wskazówki