PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Do czego podłączyć REM ze wzmacniacza do radia?



MiKi
07-12-2012, 13:54
Witam [szukałem ale nie znalazłem od razu mowie-może zle szukałem] po odpowiedzi temat można usunąć :)
Mianowicie do jakiego kabla a kostce z radia podlaczyc REM ze wzmacniacza wczesniej mialem inne radio i przejściówki i był to kabel niebiesko-biały ale teraz mam nowe radio i jest ono podlaczone na orginalnych kostkach Fordowskich. Z góry dziekuje za odpowiedz :)

kamilsgru
07-12-2012, 14:33
Rem to jest tzw wzbudzanie tak ?
Ja mam podlaczone do niebieskiego kabelka w kostce ISO

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

frobek
07-12-2012, 16:39
Co to za radio?

maniek_
07-12-2012, 19:44
Jeśli ma to być z oryginalnej fordowskiej kostki to z zasilania anteny - kabel żółty z zielonym paskiem

MiKi
13-12-2012, 08:24
Tak REM to wzbudzenie wzmacniacza chodzi o to zeby wyłączał sie jak wylaczone jest radio :)
Aktualnie mam podłączony wzmacniacz do kabla podpisanego ANTENE nie pamiętam jaki jest to kolor kabla ale przy włączeniu wzmacniacz tez sie wlacza lecz nie wyłącza sie ;/ na wczesniejszych kostkach nie milalem problemu bo byl to kabel podajże niebieski z bialym paskiem.
A teraz nie chce mi sie za każdym razem odlaczac kabla w wzmacniaczu.
Maniek Mam podłączony pod antene ale na pewno to nie sa te kolory. Jak sie nie myle to byl kabel zielony z bialym paskiem.

kamilsgru
13-12-2012, 11:50
To dziwne że się nie wylacza
Kabel antene (niebieski) sluzy do wysylania sygnalu antenie elktrycznej - żeby się wysunela
Masz kostke iso ? :)


zawsze mozesz polaczyc rem z '+' i dac jakis przelacznik w malo widocznym miejscu, ale to rozwiazanie nie nalezy do najwygodniejszych :)

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

mondeo1983
13-12-2012, 16:03
zawsze mozesz polaczyc rem z '+' i dac jakis przelacznik w malo widocznym miejscu, ale to rozwiazanie nie nalezy do najwygodniejszych
ja bym już wolał pod + po stacyjce na 1 obrocie

MiKi
13-12-2012, 19:48
Tak mam kostke ISO znaczy dwie jedna do głośników druga do radia :)
No opcja z przełącznikiem jest dość nie wygodna a z połączeniem do stacyjki troche trzeba robic (:
Jutro po pracy zerkne do radia i zobacze jakie tam sa kolory i jak poopisywane sa kable :)

mondeo1983
13-12-2012, 21:58
a z połączeniem do stacyjki troche trzeba robic (:
do orginalnej fordowskiej kostki dochodzi kabel po stacyjce (tak jest podłączone radio orginalnie)

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:54 ----------


Tak mam kostke ISO znaczy dwie jedna do głośników druga do radia
ale masz przejsciówke czy bezpośrednio pod obcięte kable masz to iso podpięte